Diplodok i tyranozaur dla najmlodszych

Już niebawem bo 26.02 - światowy dzień dinozaura. Z tej okazji oczywiście zachęcam do kreatywnego tworzenia ale i przedstawienia dzieciom książeczek tematycznie związanych z tymi stworami. Nam z pomocą przyszły książki z ruchomymi elementami od Harper Collins. 

Akademia Mądrego Dziecka Poznajemy dinozaury to nowa seria kartonowych książeczek z ruchomymi elementami dla małych wielbicieli prehistorycznych gadów. Na każdej stronie mały czytelnik znajdzie ciekawe fakty z życia dinozaurów. Na każdej stronie mamy ruchomy element, co sprawia, że czytanie jest też zabawą pozwalającą ćwiczyć paluszki maluszkom.


Tytuł Tyranozaur – czyli jeden z najgroźniejszych wielkich gadów przedstawia ciekawe fakty. Dowiadujemy się jak duży był ten dinozaur, jak wyczulony miał węch i jakie wielkie zęby miał w paszczy. Książeczka pod tytułem Diplodok przedstawia ciekawe fakty z życia tego roślinożernego gada. Dowiadujemy się jaki wielką wagę miał dinozaur oraz po co mu była tak długa szyja. Czy ktoś z was to wie?
 Wpis powstał przy współpracy barterowej z wydawnictwem HarperCollins.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger