Propozycje prezentów na dzień dziecka z sieci sklepów BIEDRONKA

 Dziś przychodzę do Was z 3 propozycjami na prezenty z okazji dnia dziecka... Czasy mamy jakie mamy i dzieci już nie cieszy zwykła czekolada, pójście na lody czy kolejny pluszak. Elektronika towarzyszy naszym pociechom od najmłodszych lat i myślę sobie, że przy mądrym użytkowaniu może wyjść im to na dobre... Życie się nie zatrzymało, gna do przodu więc nie możemy mówić " w głowach się poprzewracało, " za dużo mają ... ", " za moich czasów..."... STOP... Zatrzymaj myślenie... Twoje czasy już minęły... Podaruj dziecku to co będzie je cieszyć... Oczywiście przede wszystkim i najważniejszym co możesz dać to swój własny czas ale podarunki w formie rzeczowej będą extra dopełnieniem... W popularnym dyskoncie BIEDRONKA pojawiły się super rzeczy firmy HYKKER, zobaczcie sami...

Cyfrowy APARAT do uwieczniania chwil, pięknych wspomnień np. wakacyjnych i nagrywania filmów w jakości Full HD. W zestawie karta pamięci 1GB. W tej niewielkiej zabawce znajdują się również gry, które mogą np umilić czas w podróżach. 
DRUKARKA TERMICZNA- to u nas absolutny hit. Staś jest wielkim fanem kolorowanek i uwielbia sam wybierać na jaką ma ochotę w danym momencie. Od teraz mamy możliwość zabrania ze sobą tej małej, akumulatorowej drukareczki i stworzenie wydruku ( czarno-białego) w dosłownie kilka sekund... To również extra propozycja dla często wyjeżdżających z dziećmi rodziców... W samolocie, na statku, w namiocie w lesie- jestem przekonana, że będzie Wam towarzyszyć w przeróżnych miejscach. Co ważne, nie trzeba do niej dokupywać specjalnych tuszów- wystarczy rolka papierów jak do kas fiskalnych i zabawa trwa ....DŁUGOPIS 3D to propozycja dla starszych dzieci. Tu wymagana jest precyzja i duża fantazja. W zestawie poza 10cioma różnokolorowymi wkładami, stojakiem na długopis, kablem usb, dołączona jest książeczka ze wzorami ale oczywiście Wasza kreatywność zawsze na pierwszym miejscu :) Każdy z tych produktów dostępne są w obecnej ofercie sklepów sieci BIEDRONKA a koszt to 119zł za sztukę... Serdecznie polecamy i zachęcamy do zakupów :) 

#wpisreklamowy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger