Ksiazeczka kredeczka- kolorowanki dla dzieci


„Książeczka kredeczka” to seria dużych książek w kształcie kolorowej kredki! Na małych artystów czeka w nich 16 obrazków do pokolorowania i arkusz prostokątnych naklejek. To propozycja dla dzieciaków, które uwielbiają kolorować, ale i dla tych, które dopiero odkrywają swój talent.


Książeczki są przeznaczone dla młodszej grupy wiekowej i świetnie sprawdzą się jako pierwsze kolorowanki. Postacie i inne elementy na poszczególnych stronach są duże, mają grube, wyraźne kontury, a na obrazkach nie ma drobiazgów, które rozpraszają uwagę podczas kolorowania i wymagają precyzyjnych zdolności manualnych. To wszystko, czego potrzeba, aby z satysfakcją rozpocząć przygodę z kredkami, flamastrami lub malowaniem palcami!

Dołączone do książki naklejki można wykorzystać do udekorowania pokolorowanych stron lub… dowolnych przedmiotów, takich jak ulubiony zeszyt czy kubek. W serii ukazały się tytuły opracowane na podstawie seriali „Bing”, „Tomek i przyjaciele”, „Cocomelon” i „Smerfy 3D”. Warto zebrać cały komplet! 
Tą książkę znaleźć możecie tu:  www.harpercollins.pl . Wpis powstał dzięki współpracy reklamowej .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger