Poznaj BLUE I BINGA

 Dziś mam Wam do pokazania dwie urocze, kartonowe książeczki, których postacie Wasze dzieci mogą znać z popularnych kreskówek...

Ta urocza książeczka w kształcie pieska to prawdziwa gratka dla fanów serialu Bluey i doskonały pomysł na prezent! W środku znalazły się fakty, ciekawostki i zabawne informacje na temat suczki Bluey, w polskiej wersji opowieści znanej także jako Blue. Jakie są ulubione zajęcia Blue? Z kim lubi się bawić? Jaki ma charakter, a może… charakterek? Duże litery, prościutki tekst napisany krótkimi zdaniami i arcyzabawny klimat kreskówki, które podbiła serca nie tylko maluchów – to wszystko czeka na ciebie w tej fantastycznej książeczce. W serii ukazała się także kolejna książka w kształcie pieska – poświęcona młodszej siostrze Bluey, Bingo.


Teksty w obu przedstawionych dziś książeczkach są proste i zrozumiałe dla dzieci. Duża czcionka ułatwia naukę liter, a w przypadku dzieciaków, które rozpoznają już zapisane wyrazy – pierwsze próby samodzielnego czytania. Mocne, kartonowe strony wytrzymają wiele dziecięcych eksperymentów, a dzięki zaokrąglonym rogom książki są dla malucha bezpieczna. Duży format i wyraźne, przemawiające do wyobraźni młodego czytelnika ilustracje pozwolą wykorzystać książeczki na różne sposoby – można je czytać albo tylko oglądać. Można też zgadywać, kogo opisano na poszczególnych stronach. A gdy zgadywanie się znudzi, można szukać na obrazkach szczegółów, liczyć elementy ilustracji, rzeczy w wybranym kolorze i bawić się bez końca.

Książeczka z registrami to kolejna propozycja do spędzenia czasu z małymi fanami bajek...Na dziesięciu stronach książeczki znalazły się fakty i ciekawostki dotyczące Binga i jego towarzyszy – Flopa, Suli, Pando i innych bohaterów. Na registrach, czyli wystających z książki niewielkich zakładkach, umieszczono miniaturki przedmiotów, które kojarzą się z opisywanymi postaciami: uroczego Królisia Tulisia, piłkę futbolową, konewkę i inne obiekty, które dziecko bez trudu rozpozna.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger