KALENDARZ ADWENTOWY PURE BEAUTY HIT 3, dzień 6

 Czy jeden kosmetyk może być zarówno kremem nawilżającym, maską i mleczkiem do demakijażu ? Do tej pory się z takim zestawieniem nie spotkałam a od 06.12.2023 mam możliwość przekonać się o cudowności tego produktu... 

W 6 okienku znalazłam wielofunkcyjny krem nawilżający 3 w 1 Creme fraîche de beaute®!

1 produkt - 3 zastosowania: krem nawilżający 48 h, mleczko do demakijażu i maska nawilżająca.
Sekret tego wielofunkcyjnego kremu tkwi w wyjątkowej formule, wzbogaconej mleczkiem i olejem ze słodkich migdałów, oraz w konsystencji, której trudno się oprzeć.
Odpowiada na wszystkie Twoje potrzeby w zależności od ilości i sposobu użycia:
- Krem nawilżający: ilość odpowiadająca połowie wielkości migdała wystarczy, by poprawić nawilżenie skóry i zapewnić natychmiastowe uczucie komfortu. Pełna blasku skóra zdaniem 81% kobiet**, jest też bardziej delikatna i upiększona. Stosuj na na skórę twarzy i okolic oczu rano i wieczorem.
- Mleczko do demakijażu: Rozpuszcza makijaż i zanieczyszczenia twarzy i okolic oczu, nie pozostawiając tłustej warstwy. Zapewnia gładką i nawilżoną skórę. Użyj produktu w objętości odpowiadającej dwóm migdałom, nałóż na skórę twarzy i masuj, aby aktywować jego oczyszczające właściwości. Następnie spłucz wodą.
-Maska nawilżająca: nałóż grubą warstwę i pozostaw na 5 minut. Następnie nadmiar kremu usuń wilgotnym płatkiem płatkiem kosmetycznym. Stosuj 1 lub 2 razy na tydzień, by uzyskać efekt ujędrnionej i sprężystej skóry.
Formuła produktu nie narusza mikrobiomu skóry, zapewnia zdrową i pełną energii skórę.
Creme fraîche de beauté® 3 w 1: kosmetyk opracowany i wyprodukowany we Francji.
100%*** kobiet jest przekonanych o właściwościach nawilżających tego kremu, dostarczającego 100% przyjemności.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger