Moja czytanka - My little Ponny i Smerfy

Moja czytanka - My little Ponny i Smerfy

Niewielki format książek z serii „Moja czytanka” pozwoli młodemu czytelnikowi zabrać je ze sobą wszędzie, by czytać (albo tylko oglądać) podczas podróży, w poczekalni u lekarza i wszędzie tam, gdzie dopadnie go nuda. Książeczki z serii mają prosty tekst i duże litery, dzięki czemu mogą służyć również za pomoc podczas nauki czytania!

W księgarniach dostępne są czytanki poświęcone bohaterom najpopularniejszych seriali dla maluchów – Bingowi, Smerfom czy My Little Pony, a wiosną 2024 w serii zadebiutuje Bluey.


Stegozaur dla najmlodszych

Stegozaur dla najmlodszych

Seria kartonowych książeczek z ruchomymi elementami dla małych wielbicieli prehistorycznych gadów. Na każdej stronie mały czytelnik znajdzie ciekawe fakty z życia dinozaurów. Dodatkowo, na każdej stronie mamy ruchomy element, co sprawia, że czytanie jest też zabawą pozwalającą ćwiczyć paluszki maluszkom.


Pierwsze puzzle z książką

Pierwsze puzzle z książką

 Nowa seria „Akademia Mądrego Dziecka. Układam Puzzle” to duże, kartonowe książeczki, które zachęcają do czytania i wspólnej zabawy rodzica z dzieckiem. Ułóż puzzla na kartce i odrysuj krawędzie, następnie wspólnie z dzieckiem pomalujcie kształt kredkami. Duży format książeczek jest wygodny dla małych rączek do przeglądania. Układanie puzzli pomaga dziecku w skupieniu, a kolorowe obrazki pobudzają zmysł wzroku.

Smaczna banda i wolny wybieg

Smaczna banda i wolny wybieg

 

Wolny Wybieg to zabawa, którą uwielbiają jaja zamieszkujące pewien karton. Każdego dnia wychodzą z niego i… no właśnie, co robią? I dlaczego jedno z nich zostaje na miejscu, by oddawać się lekturze i wsłuchiwać w ciszę? Czy Skorupski, urodzony intelektualista i outsider, dobrze bawi się tylko w swoim towarzystwie? A może potrzebny jest pretekst do zabawy z kolegami? 


Hit 2 z pudełka PureBeauty With love

Hit 2 z pudełka PureBeauty With love

 Czas na drugi hit z niezwykłego, walentynkowego pudełka od Purebeauty... Serum, które otula twarz niezwykłą dawką olejków daje rownież mnóstwo ukojenia i nawilżenia... Dzięki niemu można poczuć się zrelaksowanym i wyjątkowym każdego dnia... 

Hit 1 z pudełka PureBeauty With love

Hit 1 z pudełka PureBeauty With love

 Czas na mój pierwszy hit z pudełka PureBeauty o walentynkowej nazwie WITH LOVE. To moje absolutne odkrycie , które z pewnością zagości w mojej kosmetyczce już na zawsze... Serio ! Nic mnie tak nie denerwuje jak wiecznie suche usta- od klimatyzacji w aucie, od upału latem, zimna zimą i wiatru jesienią... Mam wrażenie, że podrażnione usta to już u mnie norma.. Ileż ja już w życiu przetestowałam pomadek i błyszczyków... 


Garnier- moje ulubione kosmetyki do włosów

Garnier- moje ulubione kosmetyki do włosów

Dziś chciałabym Wam pokazać moje ulubione kosmetyki marki Garnier do pielęgnacji włosów. Jak zauważyliście w moich social- mediach mam bardzo gęste, długie , ciemne włosy, którym poświęcam sporo czasu. Chcę by wyglądały naturalnie, by były odpowiednio nawilżone i wygładzone. To wszystko zapewniłam im dzięki produktom, które chce Wam właśnie pokazać...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Schwytane Chwile , Blogger