Podróżujemy z książkami AWM

Przedwczoraj dostaliśmy paczuszkę i prezent od wydawnictwa AWM . Znajdowały się w niej 3 książeczki, dzięki którym możemy ruszyć w podróż nie ruszając się z domu.Dzięki pierwszej mogliśmy porobić to co Franio lubi najbardziej-  kolorować, naklejać, poznawać nowe pojazdy, których było mnóstwo :)  Strony i wzory do kolorowania bardzo wyraźne, duże dostosowane dla dzieci lat 2. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona
Kolejna książeczka, która Frania przyciągnela " gratisem " to "Moje podróże" . Załączona była ciuchcia. Książka otwiera się bardzo nietypowo, złożona jest w harmonijkę a kolorowe obrazki bardzo przyciągają uwagę dziecka. W tym egzemplarzu poznajemy Europę podróżując pociągiem, poznajemy miejsca i budowle, które warto odwiedzić. Z jednej strony króciutkie wierszyki o stolicach europejskich, na drugiej tory, flagi i ciekawostki na temat poszczególnych krajów.

Ostatni egzemplarz choć ma dużo naklejek, które uwielbiamy przyklejać z miejsca w miejsce niestety jeszcze długo poleży na półce. Myślę, że jest odpowiedni dla dzieci w wieku ok 6/7 lat.

Zapraszam na stronę wydawnictwa gdzie zapewne każdy znajdzie coś dla siebie :


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger