Bo stopy też są ważne..

Wygoda, zdrowie, bezpieczeństwo są dla nas niezmiernie ważne. Wieczny katar, kaszel, zimne stopy u dziecka, spotkaliście się z tym? Początkowo Franio nie lubił nosić kapci a wybór miał dość duży. Nawet buty potrafi ściągać w samochodzie bo go cisną, bo nie wygodne. Te polubił od pierwszego wejrzenia. Nasz synek ma wysokie podbicie i naprawdę ciężko dobrać odpowiedni but o kapciach nie wspomnę . W internecie, na jednym z portali społecznościowych trafiłam na SlippersFamily. Zachwalane przez znaną mi blogerkę, zastanawiały mnie bardzo czy i u nas by się sprawdziły. Przyszły w odpowiednim momencie- zimą, gdy na panelach, zimnej posadce małe stópki marzną najbardziej. Te, mimo, że wygodne to jeszcze profilaktyczne.

Co wyróżnia je pośród innych ?
Elastyczna guma w podbiciu, twardy zapiętek, wysokość za kostkę,skórzana wkładka, która zmusza podeszwę stopy do odpowiedniej pracy, zabudowany, okrągły nosek, chroniący paluszki przed urazami, antypoślizgowa podeszwa i zamek, który zdecydowanie ułatwia założenie kapci samodzielnemu maluchowi. Odpowiednio dobrany rozmiar nie zsunie się a dzięki specjalnym wycięciom mimo że kapcie są dość ciepłe pozwalają stopie swobodnie oddychać.

Buciki tej firmy mają za zadanie chronić przed płaskostopiem i zniekształceniem stopy.

Ciekawy design, możliwość wyboru z pośród 10 wzorów, opartych na wyglądzie dzikich zwierząt. My wybraliśmy Koalę, bo kochamy misie :) Dziewczęce mają podeszwę różową, chłopięce- zieloną. W okresie świątecznym zapakowane w pudełko z kokardką, co zaoszczędzi wam dodatkowego pakowania :)


A tak prezentują się na Franiu:

Pewnie, możnaby było iść do supermarketu, kupić dużo tańsze ale czy nie warto inwestować w dzieci i w ich postawę już od najmłodszych lat? Cena SlippersFamily ok 90zł ale naprawdę warte swojej ceny !:)

Nasze stopy już nie zmarzną a to wszystko dzięki http://slippersfamily.com 

Fanpage na facebooku : https://www.facebook.com/slippersfamily?fref=ts

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger