Precz z katarem

Za oknem jesień pełną parą. Zmiana pogody sprzyja rozmnażaniu się zarazkom i bakteriom . Zakatarzonych ludzi można spotkać na każdym kroku. Jak pomóc najmłodszym ?

Staś nie umie dmuchać noska. Katarek zalega, spływa do dolnych dróg oddechowych i pojawia się kaszel. Franio ma 3 latka,  dmuchaniem nie ma problemu ale po spróbowaniu KATARKA wiem, że dużo szybciej, bezpieczniej i większej ilości wydzieliny pozbędziemy się właśnie z nim.

Przeznaczenie:


- dla niemowląt od 1 dnia życia, dla starszych dzieci, które nie opanowały umiejętności dmuchania noska, dla osób niepełnosprawnych i niewspółpracujących. 
Wskazania:
- katar infekcyjny - wirusowy i bakteryjny, sezonowy, alergiczny nieżyt nosa, sapka, codzienna toaleta nosa. 
Zalety :
- rozkręcany
Jako że moje maluchy mają akurat infekcję idealnie mogłam sprawdzić czy działa. Jestem zachwycona. Franio sam, bez problemu trzymał, pozbył się uciążliwego kataru w KILKA SEKUND ! Stasia najpierw musiałam zapoznać z urządzeniem, troszkę się bał ale bardzo pomogło mu w przywróceniu spokojnego oddechu noskiem.
Aspirator możemy podłączyć do urządzenia o mocy 800- 1800 W.


- bezpieczny
- łatwy w użyciu
- brak styczności z wydzieliną
- jednostajna siła ssąca gwarantuje skuteczność zabiegu


W zestawie woreczek do przechowywania .

Jak widać Staś zapoznał się z każdą częścią :) 

Po spełnieniu zadania czas na czyszczenie:


KONKURS

Weźcie kartkę z bloku, kredki/ długopis/ mazaki/ papier kolorowy i na kartce a4 zwykłej z bloku napiszcie/ wyklejcie/ narysujcie/ zróbcie burzę mózgu/ krzyżówkę/ napiszcie opowiadanie czy wierszyk pod tytułem " z czym kojarzy Ci się "katarek" . Może z zimną porą roku ? Może  bakteriami? Może właśnie  wyżej wymienionym  urządzeniem do odkurzacza? Może z lekarstwami, które trzeba brać na katar? Spytajcie waszych dzieci. Niech stworzą z waszą pomocą cokolwiek co pryjdzie wam na myśl :) Wklejcie to pod postem na facebooku. Liczę na waszą kreatywność jak zawsze kochani :) 

EDIT  nie musi być na kartce :) Możecie napisać pod postem z cyzm kojarzy wam się " KATAREK"

Koniecznie zajrzyjcie i polubcie sponsora nagrody : KATAREK na facebooku

Bawimy się od 12.10.2015 do 19.10.2015 

Co jest do wygrania: 

2 zestawy :A w nich pełnowartościowy aspirator, dodatkowa szczoteczka do wężyka, balony, kolorowanki, naklejki i dyplom dzielnego pacjenta :) 


Do dzieła !

WYNIKI !!!!

Wygrywają :

Paula Walczak

Marzena Jaroszek 

Gratulacje proszę o zgłoszenie się na prv  :)

4 komentarze:

  1. i Twoje 3 letnie dziecko pozwala sobie odciągnąć tym katar? niezle... moj roczniak już nie da sobie a nie mowie o starszych

    OdpowiedzUsuń
  2. Skojarzenia wpisane pod postem na fb:) liczymy na wygraną, bardzo się nam przyda dla drugiego dzidziusia:)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger