Dajemy radość dzieciom z WADEREM fabryką zabawek - wizyta mikołajkowa

Jak wiecie 9go grudnia byliśmy wraz ze sponsorem rozdawać zabawki w Szpitalu Dziecięcym na Polankach w Gdańsku i w Hospicjum dziecięcym w Gdyni. To dzięki Wam, dzięki Waszym głosom na nasze zdjęcia ( przypomnienie o akcji ) ja , zwykła, szara myszka, blogerka, która nie ma miliona fanów za to ma wsparcie najwierniejszych (ok 500 osób bo tyle było na nas głosów w konkursie) mogłam wybrać dwie placówki, do których pojechałam wraz WADEREM rozdać zabawki i mogłam dodać choć odrobinę uśmiechu chorym dzieciom. Dodaliśmy odrobinę kolorów w ich szare dni spędzone w szpitalu :)

Jestem pewna, że w świetlicach, które zostały wyposażone w nowe, kolorowe, różnorodne zestawy dzieci będą szybciej dochodzić do zdrowia a już na pewno będzie im milej spędzać tam czas, który teraz będzie płynął szybciej. Dzięki drobnym zabawkom, które dostali do rączek, które będą mogli zabrać do domu zapewne na długo w ich pamięci będzie wizyta Mikołaja i informacja, że szpital to nie zło. Tam idziemy po zdrowie. Tam nam pomagają i starają się zrobić wszystko byśmy byli szczęśliwi na codzień.

Niesamowicie było poznać dzieciaki, ich rodziców ale i ludzi , którzy dodali temu dnia niesamowitej energii swoją osobą. Przedstawicielka firmy WADER - Pani Weronika Tomanek- kobieta o wielkim sercu. Uczuciowa, wrażliwa na krzywdę innych, chętna nieść pomoc potrzebującym. Pani Danuta z Hospicjum w Gdyni, osoba, która wręcz zaraża uśmiechem, od której bije ogromne ciepło i od której czuć pozytywne fluidy. Serdeczne podziękowania za pomoc należą się również przedstawicielce szpitala dziecięcego na Polankach Pani Izabeli Grabowskiej. To są odpowiednie osoby na odpowiednim miejscu ! Z pewnością :)

W rolę Mikołaja wcielił się aktor teatru Gdynia Główna  Pan Piotr Srebrowski a zdjęcia które tu ukażę są częściowo wykonane przez Pana Sebastiana z firmy www.wiezajacek.pl

W mojej niedługiej historii blogowania to właśnie te chwile były najpiękniejsze :) Swoje dzieci raduję na codzień swoją obecnością, poświęconym czasem a tu mogłam zrobić coś dla zupełnie obcych mi ludzi. Cudowne przeżycie. Oby jak najwięcej takich chwil. Dobrze, że zostały one schwytane na zdjęciach :)Spotkanie i podziękowania w Szpitalu :

 I w Hospicjum

Wyposażone w nowe, bardzo trwałe, kolorowe zabawki zostało kilka oddziałów, kilka świetlic i uradowanych zostało mnóstwo dzieci. Wszystkim rodzicom i ich pociechom, z którymi się widzieliśmy, personeliwi życzymy Wesołych, radosnych Świąt, z nie schodzącym z buzi uśmiechem, dużo zdrowia i wytrwałości ! :)

 http://wadertoys.eu/7 komentarzy:

 1. Oj kochana aż się popłakałam ;**

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne chwile...Gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
 3. Natalko jestes wieeeelka <3 Dziekujemy ze pamietałas równiez o dzieciaczkach w naszym hospicjum <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie ! Oby więcej takich akcji !!!! Gratuluje <3
  www.kolorowe-usta.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Szpitale to chyba temat rzeka, ponieważ wszystko zależy od tego, w jaki szpitalu się jest i na jakim pobycie. W wielu miejscach jedzenie jest naprawdę bardzo dobre. Podobno w tych nowoczesnych szpitalach mają nawet bardzo fajne pomieszczenia/sale dla swoich pacjentów. Wygodne łóżka, fajne sypialnie, no i to dobre jedzenie, o którym już była mowa. Myślę, że właśnie takich szpitali powinno otwierać się jak najwięcej. Świetna atmosfera na pewno wpłynie na szybki powrót chorych do zdrowia. Wiem, że w takich miejscach polecane jest wyposażenie od https://elbur.eu/pl/szafki-przylozkowe .

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger