Strachozagadki - potworne zadania do rozwiązania

Pooootwornie "trudne" zagadki. Kolejna dawka zabawy dla osób z ogromnym poczuciem humoru. Tu wbrew pozorom nie ma mowy o strachu czy nudzie. To nasza kolejna przygoda z potworami. Zaprzyjaźniliśmy się z nimi na dobre. Pozwoliliśmy zamieszkać im w naszym domu. Już się nie boimy !


STRACHOZAGADKI wydawnictwa Adamada polecana jest od lat 5 jednak 4 latki z niektórymi zadaniami świetnie sobie
poradzą.

Upiorne labirynty, budzące postrach rebusy, potworne puzzle, okropnie trudne pytania i różne inne mrożące krew w żyłach zagadki dla oka i umysłu.


Tylko dla odważnych.

Książka z łamigłówkami, które uczą logicznego myślenia, wzmacniają pamięć i rozwijają spostrzegawczość.Przy potwornym menu naśmialiśmy się niesamowicie. Byłam bardzo ciekawa jak zareaguje mój 4 latek na dania typu : pomidor faszerowany zjełczałym kozim serem i oczami pająka czy pulpety ze szczurów w galarecie z krowiego mleka :) Było mnóstwo śmiechu.


Ciekawa jestem czy Waszym dzieciom udałoby się znaleźć 2 dobre maniery, pośród tylu paskudnych zachowań :) Nam wyszło to znakomicie :)Jest kilka propozycji zabaw typu " zrób to sam". Dzieci z pewnością będą potrzebowały tu Waszej pomocy.Na końcu książki znajdziecie dużą ilustrację i pytania, na które trzeba znaleźć odpowiedź. Wymagają skupienia i dobrej obserwacji. Tu sprawdzicie również, czy pamiętacie jak nazywają się potwory, jak wyglądają i co lubią.Na końcu książki znajdziecie rozwiązania potwornie ciężkich zadań :D Zalecam jednak nie pokazywać zwłaszcza tym większym dzieciom, niech się trochę potrudzą :)     Napisała:                                                                                      Angels Navarro
Zilustrowała:                                                                                    Eva Sans
Stron:                                                                                  64
ISBN:                                                                                  978-83-7420-756-0
Dla kogo?:                                                                                 Dla dzieci w wieku 5+


 TANIA KSIĄŻKA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger