Czas pisania listów...

Czas pisania listów minął gdzieś bezpowrotnie. Jest mi bardzo smutno gdy o tym pomyślę bo taka kartka w ręce ze słowami prosto z serca ma niesamowity urok. Gdy jeszcze byłam w podstawówce a na koloniach poznałam nowe koleżanki z niecierpliwością czekałam na wiadomości od nich w formie pisanej choćby kartki pocztowej. Dziś są telefony, rozmowy, smsy bezpłatne i mało kto pamięta o listach. Staram się jak mogę, by moje choć małe jeszcze dzieci wiedziały, że takie coś istnieje. W jaki sposób im o nich mówię ? Zabawa w pocztę to jedno ale pisanie o swoich marzeniach to jest coś...
Co roku, od 3 już lat piszemy list do świętego Mikołaja. Pamiętam pierwsze zaskoczenie Franka, który znalazł w skrzynce pocztowej zamontowanej na naszych drzwiach odpowiedź od brodatego Pana na złotym papierze, z pieczątką. Ta mina, te pełne euforii oczy były nie do zapomnienia. 

Skąd taka cudowna niespodzianka ? Znalazłam w internecie niesamowitą stronę, bez której od tych 3 lat nie wyobrażam sobie okresu przedświątecznego ( bynajmniej póki dzieci są jeszcze małe) ---> https://www.listymikolaja.pl/wideo-od-mikolaja.html . Ten Wasz pięknie stworzony, wyklejony list informujący o marzeniach dziecka może znaleźć się również na spersonalizowanym filmie od samego Świętego Mikołaja. Domniemam, że część z Was już tą stronę zna, słyszało o niej i nie mogło zdecydować się czy warto zamówić jakiś produkt a część dopiero się o niej dowie choćby z tego posta. Chciałabym Wam powiedzieć jedno- jak raz skorzystacie będziecie tam wracać co roku :) 

Wiara w Świętego Mikołaja, książki, rozmowy o nim to swojego rodzaju tradycja w moim domu a zarazem ogromna magia, która buduję fantazyjną otoczkę w okół wydarzeń związanych z kościołem, choinką i wszechobecnymi światełkami. To ważne dni, które mogą być jeszcze bardziej magiczne za pośrednictwem spersonalizowanego filmu stworzonego specjalnie dla moich dzieci. 

Czy wykonanie go jest trudne? Absolutnie nie.. Na stronie znajdziecie instrukcję, która poprowadzi Was krok po kroku do finalnego stworzenia animacji z Waszymi wspólnymi zdjęciami, zdjęciem Waszego domu i tego listu o którym tak dużo dziś wspominam... Dwa lata temu, rok temu ogromną niespodziankę zrobiliśmy Franiowi, który po wielokrotnym obejrzeniu nie mógł się nadziwić, że ten Pan z długą brodą w czerwonej czapce wie gdzie on mieszka, jak się zachowuje i wie, czego pragnie pod choinkę. W tym roku zachwycimy również Stasia, który do tej pory przez choroby nie do końca był świadomy tego co go otacza. W tym roku jest zdecydowanie lepiej i już nie mogę się doczekać aż posadzę ich przed ekranem i pokażę co zostało nagrane specjalnie dla nich..


Magiczny list znajdziecie tu ---> LIST OD MIKOŁAJA
Spersonalizowane wideo --> WIDEO OD MIKOŁAJA
Prezenty od Mikołaja --> DODATKOWE PREZENTY

Ja już zaczynam myśleć o tej magii a Wy ? Chciałabym Wam trochę pomóc i podarować kod na magiczne video dla kogoś z Was...


KONKURS !!!


1. Konkurs trwa w dniach od 09.11.2018 do 18.11.2018
2. Żeby wziąć udział napisz pod zdjęciem konkursowym na moim fanpage'u dla kogo stworzysz ten niesamowity film a tym samym u kogo wywołasz niezapomniany uśmiech na twarzy.
3. Będzie mi bardzo miło, gdy polubisz post konkursowy, udostępnisz go i zaprosisz do zabawy 3 znajomych .
4. Nagrodą jest kod promocyjny do stworzenia spersonalizowanego video od ELFI.
5. Zwycięzcę podam w ciągu 3 dni od dnia zakończenia konkursu.
6. Nagrody nie można wymienić na inne, ani na ekwiwalent pieniężny. 
7.Organizatorem konkursu jestem ja a sponsorem:https://www.listymikolaja.pl/
8.Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, ani przeprowadzany przez serwis Facebook.
9.Zwycięzca zostanie wyłoniony przez organizatora konkursu na podstawie subiektywnej oceny odpowiedzi podanych pod postem konkursowym na Facebooku.
10. W związku z wejściem 25 maja RODO, udział w konkursie i chęć przekazania danych oraz umieszczenie zdjęć jest dobrowolne. Po ogłoszeniu wyników, ja przekazuję dane organizatorowi. Dane będą wykorzystane tylko w celu wydania nagrody.


21 komentarzy:

 1. Uwielbiam ten moment pisania listow do mikolaja. Dzieci zostawiają poczęstunek na parapecie razem z listami a rano sprawdzaja czy listy zniknęły.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojeju, ale świetny pomysł! Jak będę miała dziecko, z pewnością będę chciała, żeby jak najlepiej zapamiętało czas świąteczny!

  OdpowiedzUsuń
 3. my piszemy odkąd dziewczynki wiedza ze jest Mikołaj- super zabawa i ile emocji:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ah, listy...Już jak byłam mała to te odchodziły ,,do lamusa". Co innego te do św. Mikołaja. Uwielbiałam je pisać!

  OdpowiedzUsuń
 5. Listy do Mikołaja to u nas podstawa :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mój Syn twierdzi, że Mikołaj nie ma czasu ba odpisywanie, bo zajmuje się produkcją zabawek- tak mu Tato wytłumaczył i tak już zostało

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale by się zdziwił jakby dostał imienny list z pieczatka od mikolaja:D

   Usuń
 7. Życzę powodzenia uczestnikom konkursu!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja już myake o prezentach na mikołaja. Mam na chwilę obecną ponyaky, teraz pora je zrealizować. A to wideo od Mikolaja moze być fajnym dodatkiem do prezentu

  OdpowiedzUsuń
 9. No tak, bo niedługo Mikołaj zacznie chodzić... :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja trochę żałuję, że samo pisanie listów "wyszło z mody", że zastało zastąpione przez maile czy smsy...

  List do Świętego Mikołaja jest rewelacyjny w każdym wieku! :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetny pomysł na poczucie magii świąt. U nas Mikołaj odwiedzi córkę w przedszkolu.

  OdpowiedzUsuń
 12. Któregoś roku kupiłam córce takie nagranie :)
  Listy....ech to były czasy :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Moje dzieci, jako że nie wszystkie potrafią pisać, szepczą mi pomysły na ucho i razem zapisujemy je na magnetycznej tablicy, która przyklejona jest do lodówki.

  OdpowiedzUsuń
 14. ja lubie ten czas, on czyni go takim wyjątkowym i magicznym, zapal takie światełko w głowie, to już czas świąt się zbliża

  OdpowiedzUsuń
 15. Zdecydowanie wolę odręcznie napisane, a nawet narysowane, listy do Świętego Mikołaja.

  OdpowiedzUsuń
 16. ja lubiłam pisanie listów, jeszcze na studiach wolałam używać kartki i długopisu niż laptopa. A teraz chyba nie mam już czasu na pisanie, a szkoda

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger