Książki z okienkami dla najmłodszych

Dzieci od najmłodszych lat zaskakują swoją chęcią wiedzy o otaczającym ich świecie. Nie wolno ich stopować w potrzebie i należy dobierać treści odpowiednio dostosowane do wieku malucha. Gdy tylko zaczynają pojawiać się pierwsze słowa ich buzia często jak to sami określają rodzice " nie zamyka się". Z dnia na dzień wraz z coraz większym rozwojem mowy pojawiają się nieustanne pytania " dlaczego? , " po co? ", " a jak to wygląda..?". Dziś chciałabym Wam pokazać 3 książki, które trochę zaspokoją zapotrzebowanie na ogólną wiedzę dzieci 2-3 letnich i będą świetnym wprowadzeniem w świat pozycji czytanych. Wydawnictwo EGMONT wydało nietuzinkowe książki z okienkami, które z pewnością pokochają wszystkie maluchy. Dzieci uwielbiają otwierać, zamykać, poszukiwać odpowiedzi na kolejnych, otwieranych przez siebie samodzielnie kartach. Wszystkie strony są z grubego kartonu więc nie ma obaw, że szybko się zniszczą. W każdej z tych 3 pozycji znajdziecie wspominkę o kolorach, o otaczającym świecie i liczbach.


MOJE PIERWSZE 100 SŁÓW to ponad 35 otwieranych okienek, które pobudzają wyobraźnię, rozwijają motorykę i pamięć dziecka.

MOJE PIERWSZE 100 POJAZDÓW to  auta z całego świata: samochody osobowe, ciężarówki, śmigłowce, maszyny rolnicze i budowlane. Dzięki kilkudziesięciu otwieranym okienkom nauka będzie dla Waszej pociechy świetną zabawą.

MOJE PIERWSZE 100 ZWIERZĄT  W tej książce wasze dziecko pozna ponad 100 zwierząt z całego świata. Dowie się jak wyglądają, jak nazywają się ich dzieci. Pozna miejsca, w których żyją, a nawet dźwięki, jakie wydają.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger