Najnowsze pozycję z książeczkami LEGO® od Ameet

Są takie współprace, które cenie sobie mniej lub bardziej i takie, które wręcz wielbią moje dzieci. Gdy Franio otwiera paczkę od wydawnictwa AMEET wiem, że długo będzie zajęty tym co kocha a przy okazji jestem pewna, że to będzie dobrze spożytkowany czas. Spytacie pewnie "jak mogą rozwinąć go książeczki o słynnych klockach LEGO® ?" W większości znajdziecie mnóstwo zadań wymagających logicznego myślenia, pobudzenia wyobraźni czy takie, które wspierają grafomotorykę np labirynty. Niby nic niezwykłego a dla mojego syna to ulubiona rozrywka na długie wieczory zaraz po grach z całą rodziną oczywiście :) Dziś chcielibyśmy Wam pokazać jedne z nowszych pozycji, które łączą w sobie mnóstwo aktywności.


LEGO® CITY. ŁAPAĆ ZŁODZIEJA!

To książka pełna przygód. Znajdziecie tu 2 figurki do złożenia- policjanta i rabusia oraz scenkę 3d, która pozwoli Waszym dzieciom jeszcze bardziej puścić wodzę fantazji. Franek pokochał ta pozycję od pierwszego wejrzenia ! Tekst, który tu znajdziecie nie ma zakończenia... Dlaczego ? Bo to Wy za zadanie macie wymyślić czy właściwie władza złapała rabusia, czy umknął on niezauważony i żyje szczęśliwie jako człowiek z całkowicie zmienionym charakterem. A może po raz kolejny został złapany i uciekł z więzienia? Tu zabawa się nie kończy... 


  Czas na trochę więcej tworzenia kredkami, mazakami i na jeszcze większą wyobraźnię. Czas na LEGO® NINJAGO® . 


Efektowne, metalowe pudełko z dwoma ksiązeczkami to świetny pomysł na prezent. Jestem przekonana, że większość chłopców w wieku szkolnym wie czym jest tajemniczy świat NINJAGO®. 

W jednej części tworzycie niemalże swój własny, wymyślony świat i wcielacie się w rolę nowego Ninja a w drugiej czeka na Was opowiadanie, komiks i figurka do złożenia. Czytajcie, twórzcie i bawcie się razem z dzieckiem...


                                  Ten zestaw znaleźć możecie tu --> KLIK 

Ostatnią pozycją, którą mam Wam do pokazania jest :

LEGO® STAR WARS™. GWIEZDNE ROZGRYWKI

Przygotuj się na pełną akcji przygodę w świecie LEGO® Star Wars™! Zbuduj minifigurkę R2-D2, który już nie może się doczekać, żeby ci przedstawić najdzielniejszych Rebeliantów w galaktyce. Przeczytaj fantastyczny komiks oraz pojedynkuj się i ścigaj, rozwiązując niesamowite zadania. Czas przyłączyć się do walki z ciemną stroną Mocy!

4 komentarze:

 1. Moi chłopcy byliby oczarowani tymi lego książkami 🥰 uwielbiają

  OdpowiedzUsuń
 2. oo dla chłopca widzę super propozycje;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam tych książeczek, dobrze, że zajrzałam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Córka ma całkiem sporą kolekcję tych książeczek, uwielbia je :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger