Zachowaj wspomnienia i przekaż je bliskim

Wspomnienia to coś, czego nikt, nigdy Wam nie zabierze i tego jednego na świecie możemy być pewni na 100%. Jakie one będą zależy wyłącznie od Was i Waszych bliskich. Ja jako osoba dość sentymentalna chciałabym bardzo aby moje dzieci, wnuki i prawnuki wiedzieli kim jesteśmy, byliśmy i jakie szalone przygody łączyły nas ze sobą. Chciałabym również by znali swoich przodków i nie musieli szukać pamięcią w odległe historie- dam im na tacy przepiękną książkę, która będzie przechodziła z pokolenia na pokolenie i tak jak my dziś będą mogły usiąść przy choince ze swoimi już rodzinami i wspominać- uwielbiam ten czas.

Jako, że mam jeszcze możliwość rozmowy, przebywania i wspominania pięknych chwil z jedną z najbliższych mi osób- moją babcią, ponad 80 letnią kobietą o wielkim sercu, chciałabym również dla niej coś wyjątkowego przygotować w prezencie a zbliżające się święta są do tego świetną okazją.Nadchodzący czas to spotkania z rodziną- bliższą, którą mamy na co dzień ale i z wujkami, ciociami czy kuzynami, którzy gdzieś tam w pędzie dzisiejszego świata, porozrzucani po świecie nie koniecznie mają czas na wspólną kawę i ciasto. Tym razem mam zamiar nosić przy sobie każdego dnia świąt dwie książki, które rozpoczną nową historię naszej rodziny...

Obie pozycje, które chce Wam dziś pokazać to przepiękne albumy w twardych oprawach, które na prawdę zachwyciły mnie od pierwszego wejrzenia... Cieszę się niezmiernie, że mogę je mieć w swoich rękach i bliżej się im przyjrzeć- polecam je Wam z czystym sumieniem...W pierwszym jak sama nazwa wskazuje wpisujemy osoby, wydarzenia, daty dalszej i bliższej rodziny. Bardzo obszerna księga, która daje możliwość wspominek z całą rodziną- od prababci jeśli jeszcze żyje po wujków i ciocie.. U nas najdalszą krewną jest moja babcia i to z nią rozpocznę pisanie tej całej historii...

ALBUM DO KUPIENIA TUTAJ : DRZEWO RODOWE MOJEJ RODZINY

Kolejną pozycją, którą bardzo chcę Wam pokazać to album dla mojej niezastąpionej babci, która mam nadzieję, że po zobaczeniu wzruszy się choć odrobinkę. To dla mnie zaszczyt tworzyć dla niej ten album i zebrać w nim wspominki wszystkich 5 wnucząt :)
ALBUM DO KUPIENIA TU : UKOCHANEJ BABCI

Zapraszam Was również na stronę MOI DZIADKOWIE gdzie czeka na Was jeszcze więcej inspiracji do wspólnego schwytania chwil .

3 komentarze:

  1. Prezenty od serca i cudownie wyglądające. ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. piękne! u mnie też niedługo będzie opis tych wspaniałych albumów, które są... pełne wzruszeń :-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo fajny pomysł. Takie rzeczy mają wielką wartość ;)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger