Akademia mądrego dziecka- wierszyki dla najmłodszych

AKADEMIA MĄDREGO DZIECKA z kartonowymi stronami to seria książeczek dla dzieci i rodziców do wspólnego czytania, oglądania i poznawania świata. Zabawne, krótkie wiersze Zbigniewa Dmitroca, polskiego poety i bajkopisarza, sympatyczne postacie i barwne ilustracje odkrywają przed dziećmi świat przyrody i świat wyobraźni, świat przygód i świat emocji. Obie pozycje dają możliwość zarówno wspólnego spędzania czasu jak i nauki mówienia czy nauczenia się pierwszych, prostych wierszyków. 


Autor: Zbigniew Dmitroca
Ilustrator: Coccinella
Oprawa: kartonowa
Objętość: 22 strony
Format: 210x190
Cena: 22,99
ISBN: 978-83-276-6281-1
Grupa docelowa: 3-7 latCzy to jest moje?


Autor: Zbigniew Dmitroca
Ilustrator: Coccinella
Oprawa: kartonowa
Objętość: 22 strony
Format: 210x190
Cena: 22,99
ISBN: 978-83-276-6282-8
Grupa docelowa: 3-7 lat
 Edukacyje książeczki zostały stworzone z myślą o dzieciach w wieku od 0 do 3 lat. Akademia Mądrego Dziecka to wspaniała zabawa, a zarazem rozwijanie sprawności manualnej i koordynacji wzrokowo-ruchowej, poszerzanie wiedzy o sobie samym, o świecie: tym najbliższym i tym dalszym, oraz rozwijanie podstawowych umiejętności i wartości społecznych. To doskonałe stopniowe przygotowywanie do nauki czytania i pisania oraz uczenia się matematyki, poradzenia sobie w przyszłości w szkole i w życiu!

Książeczki zakupisz tu :
2 komentarze:

  1. W dzisiejszych czasach nie łatwo znalesc dobre książeczki dla maluszka jest ich ogrom a czasem przerost treści nad formą. Ta seria zachęcająco wygląda.

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepiękne książki dla maluchów:) doskonały pomysł na prezent!

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger