Wodne malowanie z Maszą i Smerfami

Dziś przedstawiam Wam idealną książeczkę na upalne dni. Wodne malowanie z niezwykle trwałym mazakiem i stronami, które nie wsiąkają jak inne tego typu pozycje. Staś to wyjątkowy tester- artykuły piśmiennicze często trafiają do buzi by sprawdzić jak smakują, nacisk zarówno na pisak jak i kartkę bywa mocniejszy niż u innych dzieci co mogłoby spowodować mocne zaplamienie ale nie, tu tego nie ma. 

Kolorowanie czystą wodą nie pozostawia po sobie bałaganu jak malowanie farbami, papier nie przemięka, a tusz użyty w książeczce nie rozpuszcza się i nie plami. Jeśli więc podczas zabawy woda się wyleje, wystarczy ją po prostu wytrzeć, a otoczenie, ubranko, rączki małego artysty albo nowa biała kanapa pozostaną nietknięte! Książeczkę można kolorować w nieskończoność, dlatego z powodzeniem zastąpi kilka innych, klasycznych kolorowanek!

MASZA

Masza i leśni przyjaciele przygotowują dla Niedźwiedzia urodzinowe przyjęcie. Mają już tort, prezenty, balony, a nawet magnetofon, ale… żadnej z tych rzeczy nie widać na ilustracjach! Aby zobaczyć postacie i przedmioty ukryte w tej książeczce, wystarczy zamalować białe pola na każdej stronie zwykłą wodą. A gdy papier wyschnie, ilustracje znów staną się niewidoczne i zabawę można zacząć od początku. Malowanie ułatwi dołączony do książki flamaster, który można napełniać wodą bez końca
Ważniak jest dziś bardzo zmartwiony. Co się stało? Zgubił swoją ulubioną książkę i wszędzie jej szuka! Wygląda na to, że cenny tom zniknął bez śladu. A może ty pomożesz Ważniakowi w odzyskaniu zguby? Wybierz się do wioski smerfów i sprawdź, co jeszcze się tam znajduje! 
1 komentarz:

  1. Córka uwielbiała takie kolorowanki, kiedy była mała. Dziś już za bardzo wyrosła, ale szukając prezentów dla maluchów, zawsze zwracam uwagę na takie kolorowanki:)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger