OsmozaCare żel i chusteczki antybakteryjne do rąk


Coś co trafiło ostatnio bezpośrednio do naszych rączek to antybakteryjne chusteczki do rąk i antybakteryjny żel do rąk od OsmozaCare.  Są to kolejne produkty, które bez dwóch zdań nas zachwycają swoimi właściwościami i wielkością odpowiednią do torebki każdej mamy !:) Zdarza się nam bardzo często, że po zabawie w piaskownicy, w centrum handlowym gdzie trzymał uparcie kosza na zakupy ( siedliska bakterii ) synek nagle chce ciastko, bułę, picie itp. Co wtedy robimy ? Sięgam po swój nowy nabytek i nie obawiam się o bakterie :)

Antybakteryjne chusteczki do rąk:


Składniki: Alkyl (c12-16) dimethyl benzyl ammonium chloride, quatemary ammonium, ethanol, proponal-2-ol. Mniej niż 5% składników niejonowych powierzchniowo czynnych. Aromaty w tym limonen.

Bardzo praktyczne opakowanie niewielkich rozmiarów pozwala zabrać je na spacer do parku czy w dalszą podróż samochodem i innym środkiem lokomocji. Eliminuje 99 % bakterii.

Antybakteryjny żel do rąk :


Skład : Alcohol CAS 64-17-5 (60% m/m), Isopropyl Alcohol CAS 67-63-0 (15% m/m), Glycerin, Grapefruit extract.

Nie wymagający spłukiwania żel do rąk usunie 99% bakteri pozostawiając nasze dłunie w dobrej kondycji. Po zastosowaniu czuć nawilżenie i bardzo delikatny zapach.  

Koszt obu produktów zależnie od miejsca zakupu między 17-20 zł.

http://www.osmozacare.pl/produkty/higienarak

2 komentarze:

  1. Teraz jest na to popyt, szczególnie wśród wielu przedsiębiorców. W takich sklepach jak https://streczujemy.pl mogą się oni w te zaopatrywać

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie jest to dużo pracy jak widać żeby zrobić taki żel. Super opcją jest też ozonowanie, można w ten sposób dokładnie pozbyć się bakterii i wirusów. Tu sprawdzą się sprzęty od https://ozonatory.eu

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger