Dziecko na warsztat i jesień

W tym roku postanowiliśmy wziąć udział w projekcie "Dziecko na warsztat". Czy jest coś fajniejszego w ciągu dnia niż zabawa z własnym dzieckiem ? Powroty do własnej przeszłości, zaszczepianie w dziecku kreatywności, logicznego myślenia, nauka współpracy. Każdy rodzic wg mnie powinien znaleźć choć godzinkę dziennie na zabawę. Jaką kolwiek. My lubimy zabawy kreatywnie.

W projekcie jak wyżej w każdym miesiącu pojawi się ciekawy temat, inspirujący do nauki poprzez zabawę. Zgłosiło się mnóstwo fajnych blogów, które nie rywalizują a są jak jedna wielka rodzina, mająca ten sam cel. Tu nikt o nic nie walczy, tu każdy chce inspirować.

Jako, że jest to pierwszy warsztat we wrześniu temat jest dowolny. Bardzo rozbiegane są pomysły wszystkich mam biorących udział. My chcieliśmy wam pokazać jak tworzy 3 latek z darów jesieni. Pospacerowaliśmy, szukaliśmy w trawie kasztanów, liści, było mnóstwo frajdy.

Czasem najprostsze zabawy dają więcej radości niż te "przekombinowane" .Cudownie patrzy się na dziecko, które potrafi bawić się własnoręcznie wykonaną zabawką.. Sprawdźcie sami :)
Dziecko na warsztat

2 komentarze:

  1. Czasem najprostsze jest najlepsze. My też co roku zbieramy kasztany i robimy z nich ludziki:)
    www.mamuska24.pl

    OdpowiedzUsuń
  2. Jesien jest piekna! I Wasze prace rowniez :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger