Piosenki z imieniem dziecka- Dubi

Od zawsze było wiadomo, że muzyka w życiu dziecka jest istotnym elementem wychowawczym. Kołysanki, które puszczamy  niemowlakowi poprzez swój rytm, harmonię i tempo uspokajają i relaksują. Dzieci po pierwszym roku życia zdecydowanie wolą bardziej dynamiczne rytmy, przy których mogą się kołysać, po swojemu podśpiewywać. Przedszkolaki kochają takie, w których można powtarzać dany tekst , w słowach znajdą się zwierzaki, ulubieni bohaterowie, z którymi można się utożsamiać i  naśladować.

Dziś chciałam pokazać Wam absolutną nowość na rynku, którą dzieci z pewnością pokochają.Jedyna w swoim rodzaju płyta, w której bezpośrednio bohaterowie - Dudu i Bibi zwracają się do Twojego dziecka. Imię pojawia się ponad 70 razy ! My wybraliśmy "mix", w którym piosenki na przemiennie są raz o Franiu raz o Stasiu. 

Słuchając tej muzyki dziecko znakomicie się bawi i uczy . Sowa i króliczka wyśpiewują w stronę malucha polecenia, pytania, które wywołują wiele uśmiechu na twarzy. 

Co najważniejsze współpracując z bohaterami z płyty, dziecko ćwiczy koordynację ruchową, koncentrację i kształtuje się jego emocjonalność . 

Elementy dźwiękonaśladowcze, które się tu pojawiają sprawiają wiele radości i wspomagają ćwiczenia logopedyczne.

Osobiście widzę mnóstwo plusów z słuchania i śpiewania :) Płyta Dubi jest znakomitą inspiracją do wspólnych zabaw i wygłupów, których potrzebuje każdy z nas :) Tańcząc razem z maluchami budujemy więzi i wspomnienia, które pozostaną w pamięci na zawsze. Nie ma nic piękniejszego niż wspólne spędzanie czasu . 


Fragmentów każdej piosenki możecie posłuchać tu : http://www.dubi.com.pl/ .

Jeśli cenisz sobie ogólny rozwój swojego dziecka, które jest w wieku 1-6 lat to ta płyta jest skierowana właśnie do WAS ! :)

 http://www.dubi.com.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger