Nowy przyjaciel Miś Ricco

Jest na świecie pewien mały miś. Miś bardzo sympatyczny, delikatny w dotyku, uśmiechnięty i bardzo kocha dzieci. Na imię mu  Ricco i uwielbia opowiadać bajki swoim przyjaciołom. Zawsze bardzo grzecznie wita się z maluchami zwracając się do nich po imieniu i od czasu do czasu pośpiewa czy powie wierszyk :) Z nim nigdy nie jest nudno...

Chciałabym Wam przedstawić nowego przyjaciela Stasia.Teraz z pewnością inne pluszaczki trafią do kąta. W nasze małe łapki trafił świetny, edukacyjny, interaktywny kolega, który ma wiele zalet. Nie jest to zwykła przytulanka, kolejny pluszak, który szybko się znudzi. Co go wyróżnia?


Ricco mówi ! Opowiada bajki, wiersze, śpiewa piosenki, wita się imieniem dziecka. Jego akumulator ładuje się po podłączeniu do komputera a on sam powie, gdy tego będzie potrzebował. Tym razem nie musicie się martwić o kupno baterii tak jak zwykle to bywa w tego typu zabawkach :)

Ma wbudowane 512 MB pamięci, które starczają aż na 10h wspólnej zabawy :)

Po zalogowaniu się na stronę www.misiomat.pl możecie z łatwością za dodatkową opłatą pobrać nowe powitanie, opowiadania a nawet spersonalizowane życzenia i dedykację nagraną przez lektora- ogranicza Was jedynie Wasza wyobraźnia. To jeszcze nie wszystko. Możecie stworzyć koszulkę z nadrukiem, na którym będzie imię Waszego dziecka prawda, że fajnie ?:)

Gdy tylko znudzą Wam się nagrania wgrane przez producenta z łatwością możecie je zmienić :)


Po naciśnięciu uszka pogłośnicie lub ściszycie dźwięk. Naciskając na prawą łapkę włączycie lub zatrzymacie a na lewą zmienicie kolejność odtwarzania. Prawda, że banalnie proste ?:)

            

Nasz nowy przyjaciel wspiera rozwój słuchu a rodzice mają absolutny nadzór nad tym, co usłyszą dzieci. Wszelkie nagrania po podłączeniu do komputera wyświetlone są na waszym monitorze.

Na stronie www.misiomat.pl jest ogromny wybór nagrań jak już wspomniałam powyżej. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.


-Posiada certyfikat CE-oznaczający wysoką jakość jak i bezpieczeństwo produktu.

-Jest wyprodukowany w Polsce z materiałów najwyższej jakości.

-Wysokość: 29 cm 
-Szerokość: 17 cm 
-Waga: 400 g 
-Pamięć wewnętrzna: 512 MB
-Port USB Naszego misia otrzymaliśmy dzięki współpracy ze sklepem mafonsy.pl

 mafonsy

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger