Kapcie/sandały na miarę przedszkolaka

Jeszcze tylko moment dzieli nas od pójścia do przedszkola. Drugi rok w tym samym budynku, kolejny w tej samej grupie ze świetnymi paniami i znanymi już koleżankami i kolegami. Jako , że idziemy krok dalej, 4 latki to już "średniaki", nie będą ucinać już sobie drzemek to nasza lista wyprawkowa ograniczyła się do minimum. W tym roku dokładnie wiem czego potrzebujemy, co będzie zbędne a nad czym trzeba pomyśleć głębiej. Jedną z najważniejszych wg mnie rzeczy, które potrzebne są każdemu dziecku w każdej grupie wiekowej to kapcie. Z doświadczenia wiem, że nie jest to łatwy wybór.

Można kupić te z supermarketu za 10/15 zł ale musimy sobie zdawać sprawę z tego, że stopa naszego dziecka ciągle pracuje, rośnie i każdego dnia wykonuje mnóstwo pracy. Co najważniejsze NIE POWINNO SIĘ używać butów po kimś. Każdy z nas ma inny chód a takie "pożyczanie" może spowodować nie tylko wadę stopy ale i całej postawy. Warto o tym pamiętać :)

Na spotkaniu dla mam blogerek Spotkajmy się w Trójmieście los się do mnie uśmiechnął i udało mi się wylicytować buty dla Frania w korzystnej cenie. Ucieszyłam się niemiłosiernie bo bardzo ważna jest dla mnie wygoda, zdrowie moich dzieci a przy okazji najważniejsza rzecz z listy przedszkolnej mogła zostać odhaczona . Przyznam szczerzę, że przeglądałam stronę http://postepplus.pl/ już wcześniej i bardzo zainteresowały mnie ich buciki. Teraz jestem w ich posiadaniu i bardzo serdecznie Wam je polecam. Łatwe do zapinania przez malucha, dobrze trzymające stopę w odpowiedniej pozycji, cholewka usztywniająca staw skokowy to tylko część zalet.Wg mnie są to zarówno kapcie jak i sandały. Można je nosić w domu lub podczas upalnych dni na podwórku - wszędzie dziecko będzie czuć się komfortowo :)

Opis wg producenta:

Odpowiedni kształt przedniej części i wysokość czubka nieograniczający ruchy stawów śródstopno – paliczkowych i stawów palców.
Wysoka cholewka usztywniająca staw skokowy.
Sprężysta zakładka stabilizująca stęp, utrzymująca we właściwym ułożeniu oś pięty z osią podudzia
Zmodyfikowany obcas Thomasa, wydłużony od strony przyśrodkowej, wspomagający wysklepienie podłużne stopy. 1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger