Playskool- pierwszy przyjaciel

Tym razem dane nam jest testowanie z platformy www.streetcom.pl. Jeśli jeszcze Was tam nie ma to serdecznie polecam się zapisać. Zbieracie punkty, wypełniacie ankiety i po pozytywnej weryfikacji zostajecie wytypowani do akcji :) Prawda że proste? My tym razem testujemy z najmłodszym członkiem rodziny Stasiem :) Jest to mój pierwszy wpis dotyczący tego typu stron ale chcę Wam pokazać, że naprawdę warto wypełniać ankiety i przekonywać się na własnej skórze ( lub członków swojej rodziny) o jakości i zaletach pełnowartościowych produktów :) 


Playskool pierwszy przyjaciel- plastikowa, mocna zabawka, która przeznaczona dla dzieci powyżej 9 miesiąca życia. Pomaga w rozwoju motorycznym, rozwija kreatywność i wzbudza ogromną ciekawość. Dzięki kolorowym guziczkom, pokrętłom dziecko ćwiczy motorykę małą i koordynację ręka-oko. Zwierzątka wyskakują wraz z odpowiednim przekręceniem, naciśnięciem na zasadzie zabawy w "akuku", którą zresztą dzieci uwielbiają. Jamniczek jest lekki, możemy go złożyć, co sprawia, że zajmuje mało miejsca i z łatwością możecie go zabrać i przenieść w swojej torebce w dowolne miejsce :) Z nim Wasze dziecko nie będzie się nudzić :)Na pokrętle maluch pozna liczby od 1 do 3 i zobaczy zależność między cyfrą pisaną a ilością zwierzątek . Producent zadbał o to, by pamięć wzrokowa była ćwiczona od najmłodszych lat :)Dzięki zaczepom z tyłu zabawki na rzepy możecie przyczepić między innymi do pałąka wózka i umilić szkrabowi spacery :) 


W tej kampanii dostałam również 3 mini autka- zwierzątka oraz ulotki do rozdania znajomym. Ciekawe czy wybrane przez nas maluszki się ucieszą ?:) Te również są bardzo bezpieczne, masywne , bardzo przyciągają wzrok i idealnie mieszczą się w malutkich łapkach :)


 streetcom

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger