Śniadaniowo z Mlekołakami + konkurs

Kilka dni temu do naszego domu zapukał kurier z wielkim kartonem. Co to było ? Płatki śniadaniowe firmy Lubella. W domu radość przeogromna zwłaszcza u dzieci ( choć nie powiem, że u mnie nie bo bym skłamała ). Zapas na kilka tygodni już poukładany w naszej szafce kuchennej. Franio chciał pootwierać wszystkie od razu by posmakować każdego smaku a Staś poza chrupaniem bardzo zaprzyjaźnił się z kartonem po przesyłce:) Kreatywność moich dzieci nie zna granic więc pewnie powstanie z niego kolejny zaczarowany pojazd  :)Płatki są jedzone w naszym domu w przeróżnej formie. Moi chłopcy uwielbia je łączyć z mlekiem i równie chętnie jedzą je "na sucho" jako przekąskę między posiłkami.


 Ja uwielbiam delektować się nimi w formie deseru z jogurtem. Co najważniejsze Mlekołaki pochodzą z wyselekcjonowanych składników- wysokiej jakości kakao, aromatycznego cynamonu lub naturalnego miodu. Dzięki zawartemu w płatkach pełnemu ziarniu dostarczamy do organizmu pożytecznego błonnika. Dzięki Mlekołakom Twoje dziecko zyska energię, która niezbędna jest od początku dnia do nauki, sportu czy zabawy. To właśnie śniadanie jest najważniejszym posiłkiem każdego dnia, warto o tym pamiętać.


Bardzo ciekawa jestem, jak wy uwielbiacie je jeść, jakie smaki najbardziej cieszą wasze kubki smakowe. Zostawcie komentarz i zapraszam do wzięcia udziału w konkursie :)


KONKURS !!!


1. Konkurs trwa w dniach od 04.04.2016 do 11.09.2016
2. Żeby wziąć udział napisz pod zdjęciem konkursowym na moim fanpage'"biorę udział"  .
3. Będzie mi bardzo miło, gdy polubisz post konkursowy, udostępnisz go i zaprosisz do zabawy kilku znajomych .
4. Nagrodą jest zestaw 8 opakowań płatków Mlekołaki firmy Lubella dla jednej osoby.
5. Zwycięzce podam w ciągu 3 dni od dnia zakończenia konkursu.

WYNIKI:
Mały paluszek najmniejszego członka rodziny na meeeeeeeeeeeeeeega długiej liście wskazał na: Monika Rachuna 

Dziękuję za liczny udział w zabawię i zapraszam na kolejne konkursy i do bycia z nami :) Zwyciężczyni gratuluję i proszę o kontakt ! :)

3 komentarze:

  1. U nas najbardziej smakują dzieciom na sucho i z mlekiem a mi jako dodatek do ciast np.kinder country i z naturalnym jogurtem :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. u mnie idą tak szybko ,że aż strach chłopcy moi bardzo lubię te płatki

    OdpowiedzUsuń
  3. Akceptuję regulamin ... u nas bardzo często goszczą - uwielbiamy ! <3

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger