Termokubek na miarę naszych potrzeb + konkurs

Dzień jak co dzień- wstajemy, śniadanie, sprzątanie, zabawa itp. itd. Kawa zrobiona o poranku zimna, zapomniana, wylana (nie lubię zimnej). Jak żyć bez tej upragnionej przez wszystkich dawki energii? Zrobię kolejną małą czarną stanie się z nią to samo co z poprzednią, kilka łyków i do zlewu. Co zatem poradzić ? Niedawno mignęła mi w internecie strona http://www.termokubki.com.pl/ . Duży wybór ale czy to nie kolejny zbędny zakup ? Skusiłam się i testuję - dla siebie i dla Was drodzy czytelnicy. Wiecie co ? Lepszego kubka w rękach nie miałam. Odkąd stałam się rodzicem, wiem ile znaczą marzenia o ciepłym napoju. Serio :) To nie fanaberia, to poważne problemy :)


Kubek STILL o pojemności 450 ml. z systemem antyprzechyleniowym i napisem jaki sobie wymarzysz. Warto wspomnieć, że dystrybutor kubków, firma TERMIO niebawem w swojej ofercie dostępnej dla każdego będzie mogła wykonać dowolnie wybrany przez Was grawer- tego jeszcze nie było ! Absolutna nowość na rynku :)

Waga mojego kubeczka to tylko 0,32 kg i gwarancja 24 miesiące. Uszczelki rewelacyjnie zatrzymują napój tam gdzie być powinien, nic się nie wylewa a ciepło dzięki podwójnym ściankom zostaje utrzymane od 5 do 8 h. Nadaje się również do napojów zimnych.  Z napojem z lodem, na plażę czy nad jezioro już nigdy nie będzie problemu a pragnienie zawsze będzie ugaszone za sprawą wyciągniętej po STILLa ręki. BOMBA :) 

Zdarzają się momenty gdy chcemy spokojnie popracować, spędzić czas z dzieckiem na podłodze, pograć w grę a w między czasie napić się herbaty. Chcemy zrobić coś szybko a przy okazji trącimy kubek łokciem, ręką, klawiaturą komputera- wylane. Znacie te sytuacje? Tym razem zaoszczędzimy czas na sprzątaniu- wszystko dzięki przyssawce u dołu.Kawa/ herbata w torebce i w dodatku ciepła ? Żaden problem. Sprawdziłam- wszystko szczelne niesamowicie. Od dziś mogę ją brać na spacery, do urzędu, lekarza i czekać w długich kolejkach popijając ciepły napój :) W samochodzie również mieście się idealnie w miejscu do tego dostosowanym.
Do kubka Still dołączony jest sylikonowy pasek, dzięki któremu mamy ułatwione przenoszenie lub przyczepienie np do plecaka. Po zalaniu wrzątkiem może służyć jako ogrzewacz dłoni w chłodne dni.A jak jest z tym lodem ? Jak długo kubek utrzymuje ciepło a jak długo chłód ? Zobaczcie na wykresy:

CIEPŁO:


ZIMNO:A teraz czas na niespodziankę. Dla Was mam do wygrania równie cudowny kubek  SLIM  .
Limitowana wersja kubka SLIM w kolorze złotym. Ekskluzywny model przeznaczony dla Pań. Kubek termiczny o pojemności 350 ml wykonany ze stali nierdzewnej, pomalowanej na piękny złoty kolor. Posiada podwójne ścianki zapewniające dłuższe utrzymywanie temperatury niż zwykłe kubki. Kubek wyposażony jest w stalowy wkład termiczny oraz nakręcaną przykrywkę ze szczelnym, przyciskanym zaworkiem upustowym, zabezpieczającym przed wyciekiem zawartości. Model dostosowany jest do większości uchwytów samochodowych, znakomicie sprawdza się podczas podróży autem. Można go zabrać wszędzie, wrzucić do torebki lub plecaka bez obawy o rozlanie napoju. Kształt kubka sprawia, że znakomicie trzyma się w dłoni. Zewnętrzne ścianki nie nagrzewają się po zalaniu wrzątkiem. Gruba przykrywana z uszczelkami oraz zaworkiem niekapkiem oraz gumowa podkładka przy podstawie zwiększają właściwości termiczne. Kubka można używać nie tylko do napojów gorących ale również do zimnych napojów orzeźwiających z lodem. Poniżej przedstawiamy wykres testów termicznych na utrzymywanie stałej temperatury.*Co zrobić żeby go wygrać ?

1. Na fanpage'u schwytanechwile napisz gdzie zabrał/a byś swój kubek termiczny
2. Wygra najbardziej kreatywna odpowiedź, którą wybiorę wraz ze sponsorem nagrody.
3. Konkurs trwa od 11.09 do 18.09.2016 
4. Będzie mi miło gdy polubicie profil sponsora TERMOKUBKI i udostępnicie plakat konkursowy (nie jest to koniecznością).
5. Konkurs nie jest sponsorowany przez Facebooka. 
6. Nagrodą jest kubek Slim z limitowanej serii koloru złotego z własnym grawerem :)ZWYCIĘZCĄ JEST... Ewa Owczarek GRATULACJĘ !!!

* tekst ze strony producenta http://www.termokubki.com.pl/kubek-slim-bialy

3 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger