Wiosenne aktywności z książeczkami - AWM

Dziś niesamowite książeczki, które można zakupić za bardzo niewielkie pieniądze a są po prostu przecudowne. Bardzo kreatywne, rozwijające wyobraźnie, wspomagające motorykę małą a przede wszystkim są teraz na czasie :)


Coraz bliżej świąt, coraz mniej czasu a tak fajnie byłoby mieć w domu trochę ozdób własnoręcznie zrobionych z dziećmi prawda? Zadowolenie wynikające z pięknych efektów jest zawsze po obu stronach - zarówno u rodzica jak i malucha. Co zrobić gdy praca, codzienne obowiązki nas przytłaczają i nie mamy czasu wymyślać, kombinować, nie mamy w domu stosu kolorowych papierów a farby i plastelina są na wykończeniu ? Warto sięgnąć po dostępne, gotowe pomoce. W obu pozycjach znajdziecie wyklejanki, ozdoby do wycięcia, składania, klejenia, papiery kolorowe, kolorowanki, zagadki, łamigłówki- zobaczcie sami.Zobaczcie ile aktywności jest w każdej pozycji :)


Wydawnictwo AWM zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie. Mam pewność, że będę z z ich oferty korzystaj częściej do czego Was również zachęcam :)

3 komentarze:

  1. Świetne propozycje. Musimy jeszcze trochę poczekać, ale sama w dzieciństwie lubiłam podobne książki, choć lat temu ... (przemilczę :) nie było tak barwnych i ciekawych.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger