Kalendarz adwentowy

Nasz kalendarz adwentowy wykonany został w tym roku przy udziale całej rodziny. Każdy miał tu jakiś mniejszy lub większy wkład :) Zaskoczę Was pewnie mówiąc z czego jest wykonany. Uwielbiamy przerabiać rzeczy, które straciły jakiś czas temu swój urok i nie mają już pierwotnego zastosowania. Nasze drzewko przypominające choinkę to stare łóżeczko Stasia a materiał to dawno zapomniana suknia z szafy teściowej :)


Z materiału powycinałam kwadraty, które złożone róg do rogu stworzyły świetne sakiewki na cukierki i zadania. Numerki na klamerkach poprzyczepiane do wstążki mamy z poprzedniego roku, niestety nie pamiętam gdzie je kupiłam :(


W każdym woreczku znaleźć można po cukierku dla chłopaków i proste zadania do wykonania. Zadania do kalendarza z powodzeniem możecie znaleźć w internecie. Jest ich mnóstwo i warto dopasować je do możliwości własnych dzieci. U nas będzie ubieranie choinki, strojenie okien, robienie łańcucha z papieru, bombek, papierowego mikołaja, renifera, pieczenie pierniczków, wspólne granie w planszówki itp. 

5 komentarzy:

  1. Super śliczny my same zadania bez słodkości bo otwiera rano przed sniadaniem wole nie podawać z rana takich pokus.

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudny😃-bardzo fajny pomysł a wykonanie jeszcze piękniejsze💝

    OdpowiedzUsuń
  3. Cudny😃-bardzo fajny pomysł a wykonanie jeszcze piękniejsze💝

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Schwytane Chwile , Blogger