Wissper sposobem na nudę

W weekend poza kreatywnym robieniem łańcucha, bombek i spacerem spędziliśmy miło czas z gazetkami od MEDIA SERVICE ZAWADA. Tym razem towarzyszyła nam znana z ekranu Wissper. Dziewczynka potrafi porozumiewać się ze zwierzętami i zawsze z ogromną przyjemnością im pomaga gdy tego potrzebują. 

Proste, zróżnicowane zadania, ciekawa historia wraz z pytaniami i podróż po świecie w którym można poznać rodziny z różnych zakątków świata. Tego typu gazetki to ciekawa odskocznia i zaspokojenie nudy u dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych. Znajdziecie tu między innymi labirynty, szukanie szczegółów, kolorowanie plakatu, który można powiesić np nad biurkiem czy konkursy z nagrodami. Dodatkowo w tym numerze są karty znane wszystkim jako kultowy "Piotruś" z możliwością grania w memo. Zdecydowanie gra się przyjemniej, gdy widzi się znane postacie. 
Dodatkowym atutem je z pewnością dołączona płyta. W każdej chwili, gdy tylko zechcecie możecie przenieść się w świat Wissper i obejrzeć wspólnie z dzieckiem 1 z 3 odcinków. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger