Zakupy świąteczne z głową

Tłumy ludzi w każdym sklepie przed sezonem świątecznym bardzo mnie przerażają. Stanie w kolejkach z dziećmi, które w szale wystaw z zabawkami, słodyczami na wyciągnięcie ręki chciałyby niemal wszystko. W tym roku trochę się wycwaniłam i postanowiłam robić zakupy "ratami". Nie, nie o pożyczkę tu chodzi a o spokojne kupowanie po trochu, bez szaleństw. Jednorazowe, długie zakupy nie dość, że męczą to jeszcze momentalnie wyszczuplają portfel. Osobiście wolę robić to stopniowo by jak to mówią " mniej bolało" moje oczy i duszę :) . Prezenty też kupowałam już jakoś 2 miesiące szybciej wyszukując promocji :) 

Robiąc ostatnio porządki okazało się, że kończy się proszek, przydałoby się trochę dodatkowych przypraw, może kawy bo ta idzie u nas w zastraszającym tempie a jak jeszcze zjadą się goście to na pewno skończy się w najbardziej nie oczekiwanym momencie. Do sklepu nie pójdę bo szkoda moich nerwów wśród goniącego tłumu więc usiadłam do komputera i postanowiłam skorzystać z oferty sklepu internetowego. Wybrałam ten, który ma dobre opinie i taki, który poleciła mi kiedyś  koleżanka blogerka-->https://www.frisco.pl/ Niezwykła łatwość w poruszaniu się na stronie spodobała mi się niemal od pierwszego kliknięcia. Potrzebne produkty szybko trafiały do mojego koszyka, do którego cały czas na bieżąco miałam wgląd i mogłam go weryfikować kiedy tylko chciałam. To duże ułatwienie dla mam, które są w domu same z dziećmi a potrzebują dokupić parę rzeczy większych gabarytów. Wiem z doświadczenia, że nie łatwo jest nieść w jednej ręce dziecko a w drugiej ręczniki papierowe, proszek do prania, płyn do toalet (swoją drogą mój ulubiony to cilit bang, jest niezastąpiony podczas domowych porządków ) i np kilogram ziemniaków.

Mimo tego, że dostawcy Frisco obsługują głównie Warszawę i okolicę, sklep współpracuję z firmą kurierską, która dowozi zakupy na terenie całego kraju w dość szybkim terminie. Ja swje zakupy zrobiłam dziś a myślę, że dojdą jeszcze przed świętami co wskazuje status zamówienia :)

Zobaczcie część moich zakupów i produktów promocyjnych, które dostaje się całkowicie gratis. Promocje to moje drugie ja :D Czuję, że tego typu zakupy w moim życiu nie będą tylko od święta :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger