1000 pytań z magiczną marchewką +gra

1000 pytań to idealnie skonstruowany program nauki poprzez zabawę dla dzieci w wieku przedszkolnym. Razem z gadającą marchewką świetnie będą się bawić zarówno 3/4 jak i 6 latki uczące się czytać. Gdy maluchy będą miały dość zagadek można zagrać w grę, która jest w zestawie i nie trzeba jej nawet wyciągać z pudełka ! 


 Opakowanie zawiera: 

  • Karotkę - podświetlany i mówiący długopis
  • 47 dużych ilustrowanych kart dydaktycznych z 94 zabawami
  • grę planszową
  • 4 pionki
  • koło losujące ze strzałką
  • instrukcję


Moi chłopcy dziś obydwaj spędzili na zabawie przy tej pozycji dobrą godzinę wymieniając się na wzajem pomarańczowym, uśmiechniętym, elektronicznym długopisem o wyglądzie marchewki.Franek zabrał się za karty z ćwiczeniami z zakresu liczenia i liter a Staś zajął się kształtami, kolorami i tymi, w których wymagana jest spostrzegawczość i logiczne myślenie ( np co znajduje się w lesie, w supermarkecie, kuchni itp.). Różnorodność zadań jest dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem i wiem, że ta pomoc w formie zabawy nie znudzi się po pierwszym użyciu za co ją cenię !

Zasady gry są banalnie proste więc zagrać możecie już z dzieckiem od lat 3 ! Nie wiele jest takich planszówek, w których poradzą sobie maluchy i które zajmą nie dużo czasu ( wbrew pozorom dziecko, które dopiero wkracza w świat przedszkola ma bardzo krótki czas skupienia). Ta jest idealna. Kręcicie kołem, na którym macie pokazane o ile pól należy przesunąć Wasz kolor pionka. Na planszy znajdują się pola specjalne, które mówią Wam o dodatkowych aktywnościach. Wszystko znajduje się w jednym pudełku co jest plusem. Minusem są gabaryty i to, że na kartach idealnie trzeba trafiać w czarne kółeczko by dowiedzieć się czy odpowiedź jest dobra czy zła. Patrząc na to okiem nie tylko mamy a i nauczyciela wczesnej edukacji zauważam fakt, że dzięki precyzji uczymy się skupienia i ćwiczymy wytrwałość od najmłodszych lat. 
SPONSOREM TEGO WPISU JEST FIRMA DANTE – DYSTRYBUTOR WIELU CENIONYCH MAREK ZABAWEK DLA DZIECI. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger