Moc wyobraźni z Klockami Blockami

Są takie zabawki, które nigdy się nie nudzą, łączą pokolenia i rozwijają maksymalnie wyobraźnie. Klocki, bo o nich dziś mowa zna każde dziecko i każdy ma z klockami prędzej czy później do czynienia. Chciałabym Wam po raz kolejny przedstawić naszą rodzimą, polską markę, która świetnie sprawdza się jako alternatywa kultowych, duńskich układanek.
Mnóstwo elementów. różne zestawy do wyboru. W KLOCKACH BLOCKACH znaleźć można zarówno ciuchcie, tory dla przedszkolaków ( MUBI) , układanki dla większych pociech z kolekcji City, te typowe dla dziewczynek -(LALILANDIĘ) i te dla pełnych fantazyjnych pomysłów chłopców ( Misja mars, Fighters itp.) . Dzięki każdemu zestawowi pomożesz swojemu dziecku odkryć moc wyobraźni i przeniesiecie się razem w świat dziecięcej magii.. Któż z nas nie lubi czasem poczuć się na nowo jak dziecko ? 


 
Uwielbiam patrzeć jak mój 6 letni syn skrupulatnie przygląda się instrukcji, po czym łączy kolejne elementy tworząc pojazdy, budynki, postacie idealnie nadające się do długiej zabawy z rówieśnikami czy bratem. Gdy tylko przychodzą do Frania koledzy pierwsze po co sięgają to właśnie po klocki więc wiem, że to one są idealnym prezentem na każde święta. Sprawdzają się idealnie u większości dzieci. One nigdy nie zawodzą !

W serii City, którą dziś po części prezentujemy znaleźć można min. stację benzynową, śmieciarkę, pomoc drogową, cysternę, roboty drogowe, lawetę czy stację obsługi pojazdów, którą zobaczyć możecie w tym wpisie. 686 elementów porozdzielanych w kilku woreczkach to jeden budynek, 3 auta, 3 ludzików do złożenia i mnóstwo godzin dobrej zabawy. Żeby wszystko wyszło jak należy trzeba wykazać się absolutną precyzją, koncentracją i momentami niesamowitą cierpliwością, którą jak się okazuję dzieci miewają lepszą od nas dorosłych. Wszystkie elementy świetnie do siebie pasują, nie trzeba ich łączyć na siłę i co dość istotne- są kompatybilne z innymi klockami tego typu. Cena oryginalnych układanek duńskiej firmy diametralnie różni się od polskich Blocków. Bywają zestawy, które nie odbiegają jakością od tych najpopularniejszych na rynku a cena jest nawet 4-krotnie wyższa. Po co przepłacać ?
To nie jest nasz pierwszy zestaw od KLOCKÓW BLOCKÓW i z pewnością nie ostatni ! Mój dom po raz kolejny opanowała radość tworzenia, wspólna zabawa angażująca zarówno dorosłych jak i dzieci i długie popołudnia na rozmowach i fantazjowaniu. Jestem przekonana, że na stronie producenta każdy z Was znalazłby coś dla siebie... Chętnie się o tym przekonam i zapraszam do wspólnej zabawy...

KONKURS !!!

1. Konkurs trwa w dniach od 16.11.2018 do 25.11.2018
2. Żeby wziąć udział napisz pod zdjęciem konkursowym na moim fanpage'u który z zestawów ze strony http://klocki-blocki.pl/blocki.html sprawiłby Twojemu dziecku największą radość pod choinką i dlaczego( wybieramy z zestawów City i Lalilandia).
3. Będzie mi bardzo miło, gdy polubisz post konkursowy, udostępnisz go i zaprosisz do zabawy 3 znajomych .
4. Nagrodą jest jeden wybrany zestaw przez jednego uczestnika konkursu.
5. Zwycięzcę podam w ciągu 3 dni od dnia zakończenia konkursu.
6. Nagrody nie można wymienić na inne, ani na ekwiwalent pieniężny. 
7.Organizatorem konkursu jestem ja a sponsorem: http://klocki-blocki.pl/blocki.html
8.Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, ani przeprowadzany przez serwis Facebook.
9.Zwycięzca zostanie wyłoniony przez organizatora konkursu na podstawie subiektywnej oceny odpowiedzi podanych pod postem konkursowym na Facebooku.
10. W związku z wejściem 25 maja RODO, udział w konkursie i chęć przekazania danych oraz umieszczenie zdjęć jest dobrowolne. Po ogłoszeniu wyników, ja przekazuję dane organizatorowi. Dane będą wykorzystane tylko w celu wydania nagrody.


8 komentarzy:

 1. Mamy straż pożarną Klocki Blocki i syn łaczy je z Lego Duplo.

  OdpowiedzUsuń
 2. To super, że klocki blocki pasują do duplo, Prezes Kot będzie zadowolony!

  OdpowiedzUsuń
 3. To może być alternatywą do LEGO 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Pamiętam układanie Lego ze swojego dzieciństwa, super zabawa ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fenomen tych klocków jest taki ze sie nigdy nie znudzą💝mamy siłownię z Lalilandia i Natalka jest w niej zakochana.Bardzo lubi zmieniac non stop cos .Wasz zestaw świetny widzę😍

  OdpowiedzUsuń
 6. Filip tez bardzo lubi klocki tej firmy.
  Mieliśmy wóz strażacki

  OdpowiedzUsuń
 7. Klocki to zabawka na lata, a nawet na całe pokolenia.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger