Październikowe nowości od wydawnictwa Ameet

W każdym miesiącu przychodzi czas na nowości, które sprzyjają aktywnościom umysłowym i poza zwykłym czytaniem wymagają od dzieci poruszenia szarych komórek. Uwielbiam te pozycje, w których postaciami są znani bohaterzy bajek a dzieci zasiadają wraz z nimi z uśmiechem na twarzy. W naszym domu nie łatwo zachęcić ( zwłaszcza Stasia ) do rozwiązywania łamigłówek w takiej formie- wydawnictwu Ameet jako pierwszym się to udało !

Zacznijmy od młodszych dzieci ... 3-4 LATKI zachwycone będą ZADANIAMI DLA BYSTRZAKÓW z bohaterami bajek Disney'a .

3-4 LATA


Czego potrzebują rośliny by rosnąć ? Jak wygląda poszczególny etap wzrostu kwiatów? Czego potrzebujemy w ogrodzie ? Kubuś i Prosiaczek Wam o tym opowiedzą. Poza świetnymi, prostymi łamigłówkami Wasze dzieci dowiedzą się wielu ciekawostek o ogrodzie...

Piramida żywienia w formie zrozumiałej dla 4 latka - CZAD ! Czego jeść najwięcej a czego unikać ? Jak ważne w diecie są warzywa i ile sportu należy uprawiać by czuć się lepiej ? Miki, Donald i przyjaciele z pewnością powiedzą Wam co robić by być zdrowym...


5-6 LAT

Kultowa bajka TOY STORY wróciła na ekrany kin w 4 odsłonie ! Ekranizacją byliśmy zachwyceni i z ogromną przyjemnością usiadłam z chłopcami do rozwiązywania zagadek z bohaterami tejże bajki... Chudy, Buz i przyjaciele zawsze mają wiele przygód. 

Szeryf Chudy u boku starych i nowych przyjaciół przekona się, jak wielki może być świat, szczególnie jeśli jest się zabawką. Dołącz do ulubionych bohaterów i po raz kolejny przeżyj niesamowitą przygodę. Rozwiązuj zadania, rysuj i pokonuj kolejne wyzwania.

Do jednej z książki dołączony jest zmazywalny pisak, dzięki któremu Wasze dziecko będzie mogło bawić się z ulubionymi przyjaciółmi wielokrotnie...


7 LAT

LEGO® NINJAGO®.PROSTO W OGIEŃ

Komiksy, opowiadanie, zadania wymagające kreatywnego i twórczego myślenia oraz hit- FIGURKA COLE'a. Który 7 latek tego nie lubi ? 

Mistrzowie Spinjitzu wreszcie mają chwilę spokoju, może nawet zbyt… długą. Przeczytaj opowiadanie i dowiedz się, czy brak treningów wpłynie na ich umiejętności? Pomóż Cole’owi, Jayowi, Kaiowi, Nyi, Zane’owi oraz Lloydowi wypełnić pełne akcji misje i zadania. Zbuduj minifigurkę Cole’a i zrelaksuj się przy zabawnych komiksach. Pomóż ninja w walce z nowym, niespodziewanym wrogiem!


2 komentarze:

  1. Wow ile tego😍bardzo fajne gazetki.Nasze lubią bardzo,zadania to główna rozrywka😉

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. my też uwielbiamy i myślę że to świetna forma nauki i rozrywki w jednym :D

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger