Książki znane z dzieciństwa w nowym wydaniu

Wybierzmy się w podróż do przeszłości i wspomnień. Któż z nas- rodziców nie zna takich kultowych bajek jak Pinokio, Bambi czy Kubuś Puchatek ? Jestem przekonana, że wychowaliście się na nich tak jak ja a bynajmniej większość z Was miała z nimi choć raz do czynienia. Wydawnictwo Harper Kids wydało w sierpniu tego roku nowe wydania znanych powieści. Czy jest sens pokazać je Waszym dzieciom ? Oceńcie sami...

SERIA NOSTALGIA

Daj się porwać tej chwytającej za serce opowieści i bohaterom, którzy zaprowadzą cię w głąb lasu. To właśnie tam mieszka niezwykły jelonek Bambi. Opatrzona klasycznymi ilustracjami z lat czterdziestych historia Bambiego to jedna z ulubionych baśni dzieci na całym świecie. Eleganckie wydanie nawiązujące do starych książek powoduje, że Bambi będzie idealnym prezentem zarówno dla dzieci, jak i rodziców, a nawet dziadków.

Czy tego drewnianego chłopca i jego ojca Dżepetta trzeba komukolwiek przedstawiać ? Pewne jest, że ta historia zawiera w sobie wiele przygód, które na końcu powinny zakończyć się sukcesywnym przerodzeniem drewnianej kukiełki w prawdziwego chłopca. Czy oby na pewno znasz je wszystkie ? Przekonaj się sam..

W serii klasycznych opowieści filmowych Disneya ukazały się także: Alicja w Krainie Czarów, Zakochany Kundel, Piotruś Pan, Król Lew oraz Bambi.

KUBUŚ PUCHATEK 
Kolejna seria znanej wszystkim przygód małego misia o bardzo małym rozumku. Zobaczcie jakie cudowne egzemplarze trafiły w nasze rączki...

Stumilowy Las zawsze jest otwarty. Od rana do wieczora. Na „dzień dobry” po „dobranoc”. Wejścia nie broni żaden zakaz. W innych lasach są czasami napisy: „Wstęp wzbroniony”, a jeśli nawet dozwolony, to „Zabrania się schodzenia z wyznaczonych ścieżek” albo „Posiłki spożywać w miejscach wyznaczonych”, „Nie rozbijać namiotów”, „Otwarte od ósmej do osiemnastej”… A do Stumilowego Lasu można wejść o każdej porze. I każdy sobie wędrować może, gdzie chce.Ta książka to zbiór krótkich opowiadań o Kubusiu i jego przyjaciołach. Zanurz się w niezwykły świat Misia, a potem śnij, że jesteś jednym z jego przyjaciół i mieszkasz w Stuwiekowym Lesie! Te historie świetnie się nadają do czytania na dobranoc, w podróży i w każdym innym momencie!   
Doskonała zabawa z Kubusiem i jego przyjaciółmi! Książka zawiera trzy kolorowe układanki, które pomogą twojemu dziecku rozwinąć zdolności w zakresie koordynacji wzrokowo-ruchowej, sprawności manualnej i orientacji przestrzennej.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger