Psi Patrol i Świnka Peppa - przegląd nowości od Media Service Zawada

 Książki na nudne, długie wieczory ? Jak najbardziej... Książki w prezencie ? Naturalnie ! Jestem tego zdania, że do sięgania na półeczki z literaturą warto zachęcać od najmłodszych lat. Zacznijcie od tego co Waszą pociechę zainteresuje, gdzie będą znane dziecku postacie i przeważać będą kolorowe, ogromne ilustrację. Wychodzę Wam na przeciw i pokazuję pozycję, które Stasiek mógłby przeglądać niemal non stop .... Na tapecie PSI PATROL I ŚWINKA PEPPA. Któż ich nie zna? 

Zacznijmy od piesków, które zawsze spieszą na pomoc... Akcje Psiego patrolu zawsze zawierają w sobie mnóstwo interesujących przygód. Który z czworonogów jest najbardziej niezawodny ? Który szpieguje niczym najlepszy detektyw? Jesteście pewni, że wiecie o nich wszystko ? Osobiście jestem przekonana, że spędzicie przy tych książkach z dziećmi niesamowity czas...


AKCJE NA MEDAL
 
7 króciutkich opowieści o każdym z bohaterów i ich przygody. Któremu pieskowi uda się wygrać wyścig balonów a kto rozwiezie wszystkie listy napisane z okazji dnia przyjaźni gdy listonosz z Zatoki Przygód skręci nogę ? Koniecznie zajrzyjcie do środka...

NOWY WYMIAR PRZYGÓD. DALEJ PIESKI

Ta książka przykuła największą uwagę Stasia. Trójwymiarowe obrazki, krótkie opowieści tak jak w poprzedniej pozycji- o każdym z piesków po kolei. Który jest najodważniejszy ? Który buja w obłokach... ? Dowiesz się właśnie z tej przekładanki o tekturowych stronach...Mamy również książeczkę aktywującą wartą uwagi ciut starszym przedszkolakom. Znajdziecie tu zadania z naklejkami, kodowanki, wykreślanki, kolorowankę czy kreatywną pracę dotyczącą wymyślenia dodatkowego pojazdu ratowniczego...
Czas na różową świnkę, która niemalże zawsze chodzi uśmiechnięta i jest bardzo ciekawa świata. Nie wiem czym, nie wiem jak ale w swojej prostocie bajka przykuwa uwagę niemalże wszystkich maluchów. Dlaczego by tego nie wykorzystać i nie przenieść uwagi z telewizora czy tableta na wersję pisaną ?

PEPPA MOC ZABAWY

Książka, 10 figurek - rodzina Peppy, przyjaciół i mata z 4 miejscami, które uwielbia odwiedzać mała świnka : plac zabaw, przedszkole, dom i boisko. Można wymyślać tu mnóstwo historyjek, tworzyć i fantazjować a taka zabawa figurkami bardzo pobudza kreatywność malucha. 

PEPPA KSIĄŻKI DŹWIĘKONAŚLADOWCZE

Coś dla najmłodszych fanów świnki i jej rodziny. Na każdej stronie poza krótkimi historyjkami znajdziecie dźwiękonaśladowcze wyrażenia, które możecie razem poćwiczyć. To doskonałe ćwiczenie logopedyczne !PEPPA WYPRAWY PEŁNE PRZYGÓD

Z tą książką odwiedzicie między innymi Australię, Włochy czy rafę koralową a po zakończonych opowieściach będziecie mogli sprawdzić pamięć i rozumienie czytanego przez Was tekstu za pomocą prostych pytań na dole każdej strony. 

W dzisiejszych propozycjach niemogło również zabraknąć książeczki aktywnościowej ze słynną Peppą. To idealna książeczka dla młodszych przedszkolaków, która swoimi zadaniami pozwoli podszkolić umiejętności grafomotoryczne, spostrzegawczość i kreatywność. 

5 komentarzy:

 1. Mój syn uwielbia Psi Patrol. Zarówno ubrania jak i inne przedmioty kupujemy mu z tym motywem. Mamy też różne książki z bohaterami Psiego Patrolu i codziennie przed snem czytamy jedną historię. Prezentowanych przez Ciebie pozycji jeszcze nie mamy, ale na pewno poszukam i kupię. Mój syn ma niedługo urodziny, więc na pewno ucieszy się z takiego prezentu :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ileż tutaj wspaniałości dla wielbicieli Psiego Patrolu :), ciekawe i bardzo różnorodne książeczki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja córka z tych bohaterów już wyrosła, ale wiem, że grono fanów tej bajki nigdy nie maleje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. o nie :D NA każdym kroku spotykamy się z tymi bohaterami :D

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger