Nowości w magazynach kolorowych dla dzieci

 Media Service Zawada- w moim mniemaniu lider na Polskim rynku pod względem wydawania książeczek edukacyjnych . Ogromny wybór sprawia, że każdy maluch znajdzie tu coś dla siebie. Jestem przeogromnie szczęśliwa z tego względu, że coraz częściej można znaleźć proste pozycje dla maluchów 2-3 letnich, które są nie tylko kolorowanką ale i wprowadzają w świat liter, cyfr, wspierają logiczne myślenie i motorykę małą w różnoraki sposób. W naszych zbiorach od zeszłego tygodnia pojawiły się kolorowe egzemplarze z ulubionymi postaciami z bajek tj Peppa, Psi Patrol czy trochę bardziej dziewczęcy LOL Suprise. Zobaczcie co znajdziecie w środku...


KOLOROWANKI - z nimi Staś chodzi ostatnio wszędzie- od podwórka i trampoliny zaczynając, kończąc na łóżku ( musi przed spaniem coś pokolorować). Bardzo się cieszę, że te kilka prostych egzemplarzy sprawiło, że odrzucił na chwilę swoje ukochane a mnie wręcz irytujące już puzzle na rzecz ćwiczenia rączki kredkami. Staranie się nie wyjeżdżać za linię i dobieranie odpowiednich kolorów do obrazków bardzo ćwiczy motorykę małą i umysł. My dużo przy tym rozmawiamy, powtarzamy kolory, staramy się utrzymać odpowiednią pozycję ciała i przypominamy o prawidłowym chwycie dłoni. Mamy bardzo duży problem ze swobodnym rysowaniem nie wspominając już o pisaniu stąd moja ogromna radość gdy nasz maluch niemalże pół dnia sięga po kolorowankę .

KSIĄŻECZKI EDUKACYJNE Z NAKLEJKAMI 
Tu wybór jest bardzo duży- można dobrać do możliwości dziecka zarówno te, które mają dosłownie kilka stron, ogromne kolorowe obrazki, duże naklejki po te z labiryntami, łączeniem cyferek, łamigłówkami, kolorowankami i mnóstwem naklejek - zarówno do przyklejenia w danym egzemplarzu jak i tych do samodzielnego przyklejenia przez dziecko w dowolnym miejscu ( mogą posłużyć Wam np do uzupełniania tablic motywacyjnych. Ulubieni bohaterzy motywują bardziej :)).

KSIĄŻECZKI BAJECZKI

Krótkie opowiadania do czytania przed snem zamiast bajki w szklanym ekranie ? To lubię najbardziej :) Fajnie jak po przeczytaniu takiego egzemplarza porozmawiacie chwilę o sytuacjach jakie się wydarzyły, o bohaterach i ich emocjach. Dzięki temu nie tylko zbliżycie się do siebie ale i zbudujecie poczucie bezpieczeństwa u Waszego maleństwa- niech wie, że zawsze może na Was liczyć i o wszystkim z Wami rozmawiać. To ważne by budować wspólne relacje już od pierwszych chwil. 
Wszystkie egzemplarze znajdziecie tu :1 komentarz:

  1. Uwielbiamy takie gazety!!! Kolorowe, z zadaniami i wiedzą. Super sprawa

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger