Bing- książeczka z magnesami

 Książka z magnesami to idealna propozycja dla najmłodszych, którzy uwielbiają tak jak nasz Staś małego króiliczka Binga i jego przyjaciół. Na kilku rozkładówkach znajdziecie się w parku, na pikniku czy placu zabaw. 8 magnesów z bohaterami sprawią, że sami możecie wymyślać dialogii, rozmieszczać zwierzątka w różnych miejscach na planszy i to Wy decydujecie czy wszyscy znajdą się w tym samym miejscu o odpowiedniej porze. Być może na zjeżdżalni pojawi się pewnego dnia sam Flop z Bingiem albo pomyślicie, że raźniej będzie mu z Pando i Sulą ? Niech poniesie Was fantazja. 

Dołącz do bohaterów serialu, którzy wybrali się do parku, na piknik i na zjeżdżalnię, i baw się dobrze, przenosząc magnesy z postaciami na kolejne strony! Komponując swoje wersje ilustracji, maluchy mogą również wymyślać i opowiadać przygody znanych z serialu postaci na nowo – to znakomite ćwiczenie dla wyobraźni i frajda dla całej rodziny! Bing. Zabawa wparku. Książka z magnesami
Autor: Acamar
Ilustrator: Acamar
Tłumaczenie: Beata Żmichowska
Oprawa: kartonowa
Objętość: 10 stron
Format: 275x221
Elementy dodatkowe: magnesy
Cena: 36,99
ISBN: 978-83-276-6225-5
Grupa docelowa: 3-7 lat
Premiera: 19.05.2021 [5-18.05.2021 TYLKO W EMPIKACH]


2 komentarze:

  1. Świetna książka aktywizująca, magnesy to zawsze hit u dziecka:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super książka z fajnymi gadżetami. Magnesy świetnie się sprawdzają w podróży i czuję, że to będzie hit na najbliższe wakacje!

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger