Bajeczki na dzień dobry- BING i SMERFY

 Uwielbiamy krótkie książeczki jako przerywniki między zabawami i te sprawdzają się w tym idealnie. Każda z książeczek przedstawionych poniżej zawiera po 3 ciekawe, krótkie, pełne przepięknych ilustracji opowieści o ulubionych bohaterach dzieci na całym świecie... 

Dołącz do Binga i jego przyjaciół i sprawdź, jak zakończy się ich autobusowa wycieczka nad morze. Przekonaj się, do czego może służyć hula-hoop i gdzie najlepiej urządzić zawody w tym, kto najmocniej kopnie piłkę.

Trzy zabawne, krótkie i mądre opowieści spodobają się nie tylko fanom serialu o przygodach Binga. W książce znalazły się opowiadania napisane na podstawie odcinków uwielbianego przez maluchy serialu: „W autobusie”, „Hula-hoop” i „Gra w piłkę”. Opowieści zostały zilustrowane oryginalnymi klatkami z animacji i są publikowane w formie książkowej po raz pierwszy.  Czy z jaja znalezionego w lesie przez Głuptasa wykluje się nowy smerf? Czy tajemniczy Błystek, przybysz z obcej planety, podporządkuje sobie wioskę? Czy Papa Smerf odzyska swą dawną postać po nieudanym magicznym eksperymencie?

Trzy zabawne, krótkie i intrygujące opowieści spodobają się nie tylko fanom nowego serialu o przygodach smerfów. W książce znalazły się opowiadania napisane na podstawie odcinków uwielbianego przez maluchy serialu: „Dobry tata”, „Gdzie jest Papa Smerf?” i „Smerf nie z tej ziemi”. Opowieści zostały zilustrowane oryginalnymi klatkami z animacji i są publikowane w formie książkowej po raz pierwszy.
Wpis powstał przy współpracy z wydawnictwem HarperKids.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger