Elektroniczna niania z kamerą EyeOnBaby - D-Link

Mam możliwość przetestować coś, o czym zawsze marzyłam. Byłam bardzo zainteresowana elektroniczną nianią ale wybór jest tak duży że nie mogłam się zdecydować na "tą jedyną" . W końcu trafiłam na stronę D-Link i EyeOn Baby . Czy ten gadżet jest przydatny ? Dziś chciałabym opisać Wam funkcje tego cudeńka i przy okazji wyrazić swoje zdanie.


Krok 1 - instalacja 
Dziecinnie łatwa sprawa. Podłączamy nasze urządzenie do prądu a w między czasie ściągamy aplikację na telefon/ tablet czy komputer ( mydlinkBaby). W instrukcji obsługi napisane jest wszystko bardzo przystępnym językiem krok po kroku. Potrzebujemy dostępu do Wi-Fi. 

Po zainstalowaniu zobaczycie na swoim urządzeniu taki obraz:Oznacza to, że już możecie w pełni cieszyć się swoim nowym gadżetem :)

Krok drugi - podglądanie

Elektroniczna niania z kamerą EyeOn Baby nie tylko podejrzy Twoje dziecko ale i pomoże Ci zadbać o jego bezpieczeństwo i pomoże w opiece nad maluchem :) 


Urządzenie mierzy temperaturę pomieszczenia, ma czujnik ruchu i daje znać gdy dziecko płacze ! Wszystko widzicie na swoim mobilnym urządzeniu ( telefon, tablet, komputer) . Siedząc w innym pokoju niż śpi maluch możecie cały czas mieć go na oku, możecie czuć się bezpieczni.

Elektroniczna niania wzbogacona jest w wbudowany mikrofon i poza tym, że słyszycie płacz lub gaworzenie dziecka sami możecie do niego coś powiedzieć, zaśpiewać uspokoić. Dzieciątko choć was nie zobaczy, może was usłyszeć. Prawda że fajnie ?To jeszcze nie wszystko. Gdy wasza pociecha się przebudzi możecie włączyć mu kołysankę ! Tak tak, dobrze czytacie. Wgrane jest 5 spokojnych, odpowiednio dobranych dla maluszków kołysanek do wyboru :) Wszystko oczywiście możecie zrobić łącząc się przez Wi-Fi :)Nasze "trzecie oko" podgląda nie tylko w dzień ale i w nocy ! Wyposażone jest bowiem w noktowizor, który ma na celu uspokajać Was również w nocy :) 


Gdy wsadzicie dodatkowo kartę SD możecie nagrać filmik, zrobić zdjęcie , co będzie dla Was dodatkową pamiątką. Chwile są tak ulotne, że warto je schwytać :)

Kabel od naszej kamery jest bardzo długi co pozwala na przestawianie w różne miejsca w pokoju. Warto również wiedzieć, że po podłączeniu do przenośnego banku energii ( power banku) , które w dzisiejszych czasach możecie dostać za nie wielkie pieniądze kamerę możecie zabrać gdzie tylko chcecie, nawet w miejsca gdzie gniazdka elektroniczne nie są w waszym zasięgu. Ważne, by cały czas było połączenie z internetem :)

W zestawie dostępne są dwa kolory pierścieni: niebieski i różowy :)
Polecam obejrzeć film, który rozwieje wszelkie wątpliwości na temat wspaniałości tego urządzenia :)


Osobiście jestem zachwycona działaniem elektronicznej niani. Gotuję obiad gdy moje dzieci bawią się w pokoju. Mogę wyjść na ogródek gdy maluch śpi i czuję się bezpieczna bo cały czas mam wszystko na oku ! :) Z pewnością mogę stwierdzić, że sprawdza się w mieszkaniu z ogródkiem, za pewne bardzo przyda się na wakacjach i w piętrowym mieszkaniu ( ale to sprawdzę za jakiś czas i na pewno Was poinformuję jak się sprawdza ) :) Osobiście bardzo polecam. Będę z niej korzystać prze wiele lat to pewne :)

Wpis powstał dzięki współpracy z 
 http://www.dlink.com/pl/pl/home-solutions/eyeon/eyeon-baby-monitors

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger