Otwórz okienko w książce - kształty i przeciwieństwa

Jak wiecie, uwielbiam książki niezwykłe- te, które chcę Wam pokazać właśnie takie są. Czytanie jest w życiu dziecka bardzo ważne ale rozwijanie wyobraźni i spostrzegawczość przez oglądanie również. Dziś przedstawiam nasze odkrycie wydawnictwa Olesiejuk. Książki, które z wielką przyjemnością otwiera się nawet w wakacje. Uczą i rozwijają poprzez zabawę.


Obydwie pozycje mają mnóstwo ukrytych okienek, które aż się proszą o otwarcie. Dzieci przeglądając kolejne strony analizują , poznają, szukają, dopasowują i liczą. Doskonalą tak dużo umiejętności podczas jednego, dłuższego posiedzenia z książką. Jestem pewna, że Wasze pociechy nie będą się nudzić i nie porzucą jej w kąt po jednym otwarciu.W drugiej pozycji, którą chcę Wam pokazać jak widzicie poniżej przeniesiecie się do cyrku, na piknik, odwiedzicie port, uśpione miasto, pobawicie się w chowanego i pójdziecie na urodziny do króliczki. Co zwierzęta przyniosą w prezencie ? Wszystko okaże się gdy odpowiednio dopasujecie kształty.
Mnóstwo zabawy i zagadek w każdej z powyższych książek :) Jestem pewna, że na następny wyjazd to właśnie je Franio spakuje do swojej torby i z nimi spędzi podróż na zabawie i nauce w jednym :)

Książkę można kupić w sklepie internetowym www.swiatksiazki.pl. Znajduje się tam cała, dostępna aktualnie oferta Wydawnictwa Olesiejuk, a rabaty bardzo często osiągają 30%. Książki zamówione przez sklep internetowy można bezpłatnie odbierać w sieci sklepów Księgarnie Świat Książki na terenie całej Polski.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger