Masza, ciuchcia Tomek i Bob budowniczy w mini wydaniu- moje bajeczki Egmont

Niebawem wakacje, czas wyjazdów, wycieczek, spędzania czasu na podwórku. Wszelakie urlopy nie zwalniają nas rodziców od dbania o rozwój naszych pociech, od czytania przed snem i długimi rozmowami za dnia :) Jak już kiedyś wspomniałam, bardzo lubimy książki, w których jest mądre przesłanie i takie, które kojarzą nam się z wcześniej obejrzanymi bajkami. Nie sztuką jest włączyć telewizor, zostawić przed nim dziecko i uciec w drugi kąt pokoju. Sztuką jest porozmawiać o tym co się zobaczyło, wyciągnąć wspólnie wnioski, razem się pośmiać np naśladując różne postacie.

Dziś chciałabym Wam pokazać mini książeczki z krótkimi opowiadaniami, które z pewnością zmieścicie w każdym plecaku, torbie czy torebce a zarazem pozwolą Wam powrócić pamięcią do historii ulubionych bohaterów.

Wydawnictwo Egmont wydało niedawno kilka tytułów z serii "moje bajeczki", z którymi na pewno spotkaliście się już nie raz. Któż nie zna słynnej Maszy, Ciuchci Tomka czy Boba budowniczego ?

W książeczkach o dzielnym Bobie budowniczym i małej, zabawnej Maszy znajdziecie 8 opowiadań a w tej o lokomotywie z wyspy Sodor aż 9 ciekawych historii. Myślę sobie, że tych bajeczek nie trzeba Wam specjalnie przedstawiać, opisywać więc postanowiłam Wam je po prostu pokazać :)
Dodatkowo wydawnictwo EGMONT wydało całkiem niedawno kolorowanki, które wręcz uwielbiają moi synowie- wodne kolorowanie. Jedynie czego tu potrzeba to spodeczka z wodą i pędzelka. Nikt tu się nie pobrudzi i w "magiczny sposób" jak to mówi Franio można wyczarować kolory :) Tego typu kolorowanki to hit w naszym domu :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger