Trzymaj mnie mocno...książka z morałem

Książka, którą chcę Wam teraz przedstawić napisana jest od serca. Spodobała się zarówno mi jak i moim dzieciom od samego początku. Trzymaj mnie mocno pod wydawnictwem Zielonej Sowy przedstawiona jest w przepięknej szacie graficznej, w której ilustrację przyciągają uwagę już najmłodszych pociech. Z tyłu okładki znaleźć można informację, że przeznaczona jest dzieciom od 1 roczku + i całkowicie się z tym zgadzam. O czym opowiada ta niedługa historyjka z ważnym morałem ?


 Mała wyderka Miki czuje się niezwykle bezpiecznie i jest prze-szczęśliwa gdy może być w ramionach swojej mamy. Zdarzają się jednak sytuację, gdy najbliższa jej osoba musi wyruszyć na polowanie by nakarmić swoją pociechę i musi pozostawić malucha opatulonego w wodorosty samego na jakiś czas. Miki niespodziewanie poznaje na oceanie drugą wyderkę czekającą na swoją mamusię- Amaka. Obydwoje świetnie się dogadują i jak się później okazuję spędzają ze sobą i swoimi rodzinami cały swój wolny czas. Gdy rodzice wyruszają na poszukiwanie pożywienia oni razem przeczesują głębiny przyglądając się temu co na dnie. Czy razem czują się równie bezpiecznie jak w objęciach własnych mam ? Musicie się tego koniecznie dowiedzieć zaglądając do wnętrza tej pięknie zilustrowanej opowieści...

To książka, która opowiada o miłości, przyjaźni, rodzinie i wzajemnym wsparciu . Warta przeczytania z dziećmi w każdym wieku.


1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger