Pobudzamy moc dziecięcej fantazji z książką

To już drugi temat wakacyjnych (po) tyczek, w których biorę udział wraz z innymi blogerami :) Świetna akcja, która ma na celu jeszcze bardziej pobudzić całe rodziny do działania w wakacje. To, że jest czas wolny nie oznacza, że musimy leżeć na kanapie i nic nie robić prawda ?:) Drugim tematem z jakim mamy się zmierzyć jest: (po)moc . Można było to rozegrać na wiele sposobów a dokładniej na tyle ile pozwala nam fantazja. My postawiliśmy na cudowną książkę, po którą ostatnimi dniami bardzo często sięga Franio i prosi bym czytała a on tworzy.

GOTUJEMY wydawnictwa Babaryba to niezwykła książka aktywnościowa z ogromnym poczuciem humoru. Z tą książką w wakacje nie da się nudzić. Lubicie razem gotować ? Wasze dzieci znają wszystkie przybory kuchenne ? A co powiecie na to, by wyobrazić sobię, że łyżki, noże czy pokrywki od garnków nagle zapragnęły mieć nogi, oczy, nos i usta? Z tą pozycją wszyscy mogą odkryć w sobie moc dziecięcej fantazji. Narysujcie makaronom skrzydła i stwórzcie motyle, z rodzynek muszki a z wysypanej mąki wulkan- to tylko kilka aktywności, które tu spotkacie....
Gotujemy to nie tylko zabawa a przekazana w kreatywny sposób nauka literek czy liczenia. 

Tą książkę można nabyć tu --> klik <--

5 komentarzy:

 1. Oooo...jak świetna książka! Zdecydowanie jest moc... muszę ją mieć :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze wiedzieć jakie nowości na rynku książkowym

  OdpowiedzUsuń
 3. Generalnie większość propozycji Babaryba do mnie nie przemawia ale ta ksiazka bardzo mi sie podoba!

  OdpowiedzUsuń
 4. No i zapragnęło mi się mieć tę książkę :D Temat ciekawy - okołokuchenny :) i fajnie, że pisany, tak dla odmiany, wielkimi literami :) pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger