W świecie dinozaurów- labirynty i zadanie- naklejanie

Poznajmy świat dinozaurów, który wzbudza wiele emocji. Skąd one się wzięły? Które z nich były roślino a które mięsożerne? Gdzie mieszkały ? Razem z tymi książeczkami aktywnościowymi możecie porozmawiać o tym wszystkim z Waszymi pociechami. Moje dzieci uwielbiają naklejać naklejki, rozwiązywać zagadki i jednocześnie dowiadywać się ciekawostek na temat tego, co akurat mają przed oczami- tu wszystko jest na wyciągnięcie ręki.
Cofnij się w czasie o miliony lat i odkryj niesamowity świat pełen dinozaurów. Przemierzaj rozległe labirynty, badaj po drodze szczątki, odnajduj wskazówki i poznaj mnóstwo nowych faktów. Czy uda ci się dotrzeć do końca i zdobyć wszystkie fantastyczne naklejki? Daj się ponieść przygodzie – zostań Dinodetektywem i baw się jak nigdy dotąd!Wybierz się w podróż po fascynującej krainie dinozaurów! Dzięki tej niesamowitej książce dowiesz się, kto był królem wielkich prehistorycznych gadów i poznasz z bliska groźnego tyranozaura. Znajdziesz tu także wiele zabawnych faktów, a dołączone naklejki pozwolą ci stworzyć wspaniałe sceny z udziałem tych fantastycznych zwierząt!
Obydwie książki świetnie się dopełniają. Obydwie co prawda mają naklejki, jednak zdecydowanie więcej jest ich w tej drugiej pozycji.  To właśnie w niej część zadań polega na twórczym naklejaniu wg uznania a część na naklejaniu wg oznaczonego klucza bądź cienia jaki daje stwór. Świetna zabawa na wspólne popołudnia. 

Możecie zakupić je min. tu :


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger