Dziecko gotowe, a Ty ? Ja i moje organizery

Wrzesień czas szkolnej i przedszkolnej nauki, zabawy i nadprogramowego stresu u wszystkich rodziców. Często przygotowując wyprawkę zapominamy o niektórych przyborach, zadaniach do wykonania o których nagle przypominamy sobie dzień przed pójściem do placówki. Czy nie lepiej spisać sobie wszystko na kartce i kupić dużo wcześniej ? A może zaopatrzysz się w kalendarz, który zawsze będziesz miała przy sobie, który będzie przypominał Ci o ważnych datach, dokumentach czy wspomnianej wyprawce do skompletowania ? Chciałabym Wam dziś pokazać jak ja przygotowałam się na okres od września do sierpnia 2018/2019 przy pomocy wydawnictwa Jedność.


Kalendarz, który od około tygodnia mam okazję nosić w torebce bardzo mnie zaskoczył. Niby zwykły terminarz w formacie a5 a po otwarciu okazuje się, że jest niezwykle wyjątkowy i przydatny. Do tej pory spotykałam się z organizerami dobranymi tylko i wyłącznie do potrzeb nauczycieli i tych bardzo ogólnikowych dla reszty społeczeństwa. Dziś mam okazję poczuć się wyjątkowo jako mama, mając pod ręką pomoc, w której mam mnóstwo miejsca na ważne notatki a przy okazji mam możliwość zapisania planów zajęć moich dzieci i mogę zajrzeć do porad, które mogę wykorzystać nie mając za dużo wolnego czasu. W środku znajdziecie również strony relaksacyjne dla siebie, dla dziecka, poradniki, macie możliwość zapisania miesięcznych wydatków a nawet znajdziecie przepisy na szybkie, zdrowe przekąski. Musicie to zobaczyć :Jak zdążyliście zauważyć, to nie jest zwykły kalendarz. To poradnik, organizer, notatnik a nawet pamiętnik w jednym. Dla mnie to niezastąpiona pomoc w pędzącym tempie życia. 

Do nabycia w promocyjnej cenie tu --> klik

Żeby dopełnić to co w torebce a przy okazji przypominać o ważnych datach reszcie rodziny zaopatrzyłam się również w PLANER RODZINNY na lodówkę. Mam zamiar zapisywać tu wizyty u lekarzy, wyjazdy na urlop, święta i występy moich dzieci w placówkach przedszkolnych czy urodziny i imieniny najbliższych by już nikt o nich nie zapomniał.

Każdy miesiąc to osobne karty przyczepiane za pomocą dołączonych do zestawu magnesów. W tekturowej teczce dostaniecie również karteczki z wiadomościami, które możecie przyczepić do lodówki bądź podrzucić jakąś miłą wiadomość np do śniadaniówki dziecka, listy zakupów oraz naklejki motywujące do działania maluchy.


  


ZAWARTOŚĆ:

teczka A4 a w niej: 12 kart A3 na kolejne miesiące roku (od września do sierpnia), 4 notesy oraz 6 magnesów i 2 arkusze naklejek do pocięcia na mniejsze formaty.

PLANER do zakupu tu --> klik1 komentarz:

  1. Mi jeszcze taki nie jest potrzebny, swoje plany mam w zeszycie w formie Bullet Journal, ale super, że ktoś stworzył planer idealny dla mam! :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger