Psia kość- terapia przez zabawę

PSIA KOŚĆ - pomoc, która świetnie sprawdzi się zarówno podczas terapii jak i zabawy rodzica z dzieckiem. Prostota wykonania a zarazem bardzo efektywna nauka kodowania i programowania dla dzieci już od lat 4. To nowość na naszych półkach i z pewnością nie ostatnia rzecz od www.MJEDU.pl

W ZESTAWIE ZNAJDZIECIE :
-20 ponumerowanych kart
- 2 drewniane psy
- drewnianą kość
- drewnianą budę
- 3 znaczniki z łapkami 
- planszę główną


Zadanie polega na odwzorowaniu na karcie głównej elementów z mniejszej karty ( losowo wybranej) i dojście pieska do budy lub kości. Znaczniki z łapkami trzeba ustawić tak, by trasa była widoczna dla osoby dorosłej.By utrudnić pracę dzieciom starszym można pobawić się w zapamiętywanie. Dajemy maluchowi np 10 sekund na zapamiętanie danych elementów z karty po czym odwracamy ją i prosimy by odtworzył na planszy głównej to co było na karcie kontrolnej. Dzieciaki uwielbiają wyzwania więc jestem pewna, że i te im się spodoba. 

Odwzorowywanie piesków i pozostałych elementów na tych kartach to tylko jedna z wielu pomocy jaką w swojej ofercie mają MJEDUKACJA. Znaleźć można u nich cuda, które jak widać są tworzone z pasją a osoba, która je wykonuje ma mnóstwo pomysłów na naukę poprzez zabawę. Zestaw PSIA KOŚĆ do kupienia tu --> http://mjedu.pl/psia-kosc1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger