Bajeczki Maszy- historyjki na dobranoc

 Kolejna odsłona niezwykłych opowiadań małej, dzielnej, ciekawskiej dziewczynki o imieniu Masza już na rynku... Tym razem to ona sama opowiada bajeczki, które w dość nietypowy sposób przedstawia misiowi i ustawionymi przed sobą lalkom. Czy my też w przeszłości tak nie robiliśmy ? Osobiście nie raz bawiłam się z pluszakami w szkołę czy w sklep- teraz czas na moje dzieci i ich ulubionych bohaterów. Czy najmłodsi wyciągną odpowiednie lekcje z przedstawienia różnorakich historyjek  przez Maszę ? Każda bajeczka niesie za sobą konkretne przesłanie... 


14 klasycznych bajek dla dzieci w interpretacji Maszy to nie lada gratka! Opowiadania zostały napisane na podstawie odcinków serialu „Opowieści Maszy”, w którym narratorką jest ulubiona psotnica znana z bajki „Masza i Niedźwiedź".  W środku znalazły się oryginalne kadry z kreskówki, które w kapitalny sposób dopełniają treści. Daj się zaprosić do świata znanego z klasycznych bajek, gdzie w towarzystwie Maszy poznasz Jasia i Małgosię, Dzielnego Szewczyka, Czerwonego Kapturka, Kopciuszka i wiele innych wspaniałych postaci.


Autor: Beata Żmichowska, Marta Stochmiałek
Ilustrator: Animaccord
Oprawa: flexi
Objętość: 192 strony
Format: 200x250
Cena: 36,99
ISBN: 978-83-276-6054-1
Do kupienia tu : KLIK2 komentarze:

  1. Te bajeczki sa świetne- wystarczy 5 minut a czytanie zaliczone i dziecko zadowolone z bajki:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Moja córka uwielbia oglądać Bajeczki Maszy - nie miałam pojęcia, że dostępne są również książeczki. Zaraz rozpoczynam poszukiwania w księgarni internetowej :) Fajnie, że wstawiałaś zdjęcia "wnętrza", bo zastanawiałam się, jakim językiem są napisane, ale widzę, że dość prostym. Telewizyjne wydanie jest nieco inne, bo dość często używane są zwroty, które już wyszły z mowy codziennej. Bardzo podoba mi się oprawa graficzna - dla kilkulatka oprawa graficzna ma ogromne znaczenie, więc zawsze zwracam na to uwagę.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger