Wesoła nauka z Albikiem

WESOŁA NAUKA to najnowsza książeczka pasująca do magicznego długopisu Albik, która uczy poprzez zabawę najmłodsze przedszkolaki. Liczby, kolory, strony świata, przeciwieństwa, pory dnia, części ciała - to tylko kilka tematów jakie zagłębi Wasz przedszkolak z tą pozycją. Żeby było ciekawiej zaprzyjaźni się z wesołym skrzatem, który przeprowadzi przez kolejne strony a Ty będziesz widział /a mnóstwo skupienia i uśmiechu na buzi malucha... Przemawia to do Ciebie ? Jeśli tak zobacz co jeszcze mam Ci do pokazania...

|

W książeczce WESOŁA NAUKA Wasza pociecha przebędzie podróż przez ogród, przedszkole, teatr, lekarza, sklep i podwórko. Wszędzie kogoś pozna i dowie się jak zachowywać się w poszczególnych miejscach. Jestem przekonana, że nauczy się tu nowych słów, świetnie zabawi się grając w quiz z 3 poziomami trudności, odpręży się słuchając piosenek czy bajek. Osobiście jako mama i nauczyciel wczesnej edukacji jestem zachwycona i cieszę się, że po raz kolejny mamy tak wartościową książkę na półce Stasia. 

Jeśli jeszcze nie znacie tych interaktywnych książeczek musicie wiedzieć, że nie ma tu przypadkowych obrazków. Tu każda ilustracja coś oznacza a magiczny długopis Ci o niej opowie. 


Nasze wcześniejsze w wpisy z Albikiem w roli głównej znajdziecie tu : 

Książkę możecie nabyć zarówno w zestawie z magicznym piórem --> KLIK jak i bez --> KLIK

2 komentarze:

  1. Takie aktywizujące książki uważam za najlepsze co mogło powstać. Nauka i zabawa w jednym. STAŚ widzę zachwycony ��. Monika Flok

    OdpowiedzUsuń
  2. Tyle już słyszałam fanatycznych opinii o Albiku, ale jeszcze nie miałam przyjemności go poznać ;) Najwyższa pora nadrobić, bo widzę że fajnie się sprawdza u dzieci (y)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger